Zlín B – Opava B 3:0 (kon.) | Líšeň – Zábřeh 1:0 (kon.) | Třebíč – Hulín 2:4 (kon.)
Břeclav – Olomouc B 1:1 (odl.) | Prostějov – HFK Olomouc 5:0 (kon.) | Hlučín – Vyškov 3:0 (kon.)
HFK Třebíč
2:4 (1:2)
SK Spartak Hulín
Sobota 23.08.2014, 16:30 • Horácký fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga

Skončilo další utkání , ve kterém nakonec byli úspěšnější hosté z Hulína. Domácí hráči si za svůj výkon , hlavně ve druhé půli , alespoň bod zasloužili , šance měli , ale , jak známo , fotbal se hraje na branky a ne na šance.
    Loučím se z Třebíče a těším se na další přenos a to 6.září , kdy do našeho města zavítá tým SULKO ZÁBŘEH (18:22:14)

90+1

90
    Za faul na Ouru

88
    Žlutou kartu dostává Svoboda Štěpán (HFK Třebíč).

88
    Žlutou kartu dostává Chlup (HFK Třebíč).

86
    Z protiútoku z bezprostřední blízkosti bohužel pro domácí neprostřelil brankáře Jakub Štourač(TRE)

85
    Teď se usazují na polovině soupeře hráči Spartaku

84
    Míč z hlavy Petra Ošmery(TRE) končí bezpečně v rukavicích Marka Vogla

83
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Dvořáček, přichází Ouroda.

81
    Hosté se dostávají do lepší nálady , nyní střílel Červenka , ale pouze do domácích obránců

80
    Hulín právě vstřelil branku!
    Z nenápadné akce se prosazují hosté a domácím se dnešní bodový zisk vzdaluje...

74
    Osmělivší se hosté se nyní vymanili z největšího tlaku , ale jejich akce končí daleko od brankáře Kotnoura. Zato domácí jsou stále při chuti a chtějí co nejdříve vyrovnat

70
    Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

70
    Nově příchozí Didier Oura(TRE) se hned zapojil do akce , nahrával Jakubu Štouračovi , jeho střela však brankáře Vogla nepřekvapila

69
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Podzemský, přichází Oura.

67
    Stálý tlak domácích , kteří nyní nepouštějí hosty na svou polovinu chybí pouze okořenit vyrovnáním

65
    Domácí tým se trvale usadil na polovině Hulína. Po dalším rohovém kopu a skrumáži se míč dostal až ke Květoši Havránkovi(TRE) a kdyby tomu lépe sedl míč na kopačky , mohlo být srovnáno...

63
    I domácí po brance ještě více ožili a i když jsem očekával na mokrém trávníku spíše opatrnou hru , druhý poločas je oproti tomu prvnímu fotbalovější a to zásluhou obou týmů.
    Jen tak dále.....

60
    Třebíč právě vstřelila branku!
    A stalo se něco podobného jako v prvním poločase na druhé straně a i Třebíč dává po rozehrání rohového kopu branku

Petr Plchút

Branky: 21. OŠMERA, 60. ŠTOURAČ – 15. RUMAN, 26. ZLÁMAL, 51. ČERVENKA, 80. KRHUT

Karty:   38. Podzemský (TRE), 45. Havránek (TRE), 57. Komínek (TRE), 88. Chlup (TRE), 88. Svoboda (TRE) – 90. Ouroda (HUL)

HFK Třebíč: Kotnour Jan-Svoboda Štěpán,Chalup Pavel,Komínek David(C),Havránek Květoslav-Podzemský Lukáš,Dobrovolný Jan,Chlup Jiří,Ošmera Petr-Štourač Jakub,Svoboda Petr
    trenér: Zelníček Libor

Náhradníci: Kruba-Válek,Oura, Chalupa Martin

SK Spartak Hulín: Vogl Marek-Ruman Jan,Sklenář David,Číha Roman,Zlámal Jaroslav,Vyskočil Michal-Laciga Jaroslav(C),Dvořáček Michal,Krhut Dominik,Kadlec Svatopluk,Červenka Bronislav
    trenér: Lehkoživ Jindřich

Náhradníci: Neoral-Icela,Paciorek,Ouroda,Mrhálek

Rozhodčí: Klíma Tomáš-Dubravský Radek,Kůrk Petr