Vltavín – Vyšehrad 4:0 (kon.) | Chrudim – Bohem. Pr. 1:0 (kon.) | Domažlice – Štěchovice 0:0 (3:4 po pen.)
Králův Dvůr – Chomutov 4:1 (kon.) | Jirny – Písek 5:0 (kon.)
FK Králův Dvůr
4:1 (1:0)
FC Chomutov
Sobota 23.08.2014, 17:00 • Králův Dvůr, Plzeňská 153 • Česká fotbalová liga

Utkání je u konce, po první půli, kdy jsme viděli pouze jednu branku se ve druhém poločase s góly roztrhl pytel. Domácí Cábelíci tak zvítězili 4:1 a radují se ze zisku dalších tří cenných bodů. To je pro dnešek vše, krásný zbytek dnešního dne a někdy příště opět na počtenou. (18:57:06)

90

90
    Na závěr utkání zkoušejí hosté ještě zkorigovat výsledek, střela ale míří nad.

88
    Žlutou kartu na závěr utkání vidí Jiří Sabou.

87
    Hosté utkání nevzdávají, ale nic se jim nedaří.

86
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Dochtor.
    Karel SOLDÁT - 4:1

84
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu Pleška uklízí míč do branky KAREL SOLDÁT.

83
    Centr Kdolského zblokobal Bohata a poslal míč až na dětské hřiště.

82
    Střídání v týmu FC Chomutov: ze hřiště odchází Pikl, přichází Kukačka.

81
    Standardní situace v podání hostů zahrával Pikl, ale trefuje zeď.
    Martin ŠLAPÁK - 3:1

80
    Po menším nátlaku se k míči dostává MARTIN ŠLAPÁK, který měl před sebou pouze gólmana a nezaváhal.

79
    Přímý kop po faulu Ajeie vyslal do vápna Pleško, ovšem zakončení na branku nepřichází.

78
    Cábelíci napadali hosty a místo toho, aby vybojovali rohový kop, tak bude odkopávat Zaťko.

76
    Šance se zkouší vypracovat oba týmy, ale jeden ale neohrožuje ani vápno, natož bránu.