Zlín B – Opava B 3:0 (kon.) | Líšeň – Zábřeh 1:0 (kon.) | Třebíč – Hulín 2:4 (kon.)
Břeclav – Olomouc B 1:1 (odl.) | Prostějov – HFK Olomouc 5:0 (kon.) | Hlučín – Vyškov 3:0 (kon.)
odloženo
MSK Břeclav
1:1 (1:0)
SK Sigma Olomouc B
Sobota 23.08.2014, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga

Do utkání třetího kola tedy vstoupil velký přívalový déšť, jaký Břeclav dlouho nepamatuje. Zápas musel být přerušen. Do té doby než utkání negativně ovlivnil déšť, se však rozhodně bylo na co dívat. Fanoušci, kteří si našli cestu na stadion, sledovali pohledný fotbal plný šancí. Průběh druhého poločasu ovlivnilo již zmíněné nepříznivé počasí, kvůli němuž bylo v 63. minutě utkání přerušeno a následně po dohodě klubů přesunuto na 3. září.
    Odložené utkání, které se bude hrát celé znova za stavu 0:0, Vám samozřejmě přineseme na onlajnech. Pro dnešek je to z Břeclavi vše, děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek víkendu. (19:23:26)

Duel byl kvůli neustávajícímu prudkému dešti a podmáčenému hřišti odložen. Odehraje se v náhradním termínu 3. září v 17 hodin!

63
    Utkání je pro hustý déšť přerušeno!

63
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Z ničeho nic se hosté i v deseti dočkávají vyrovnání, do sítě překvapivě zapadl centr JIŘÍHO TEXLA – 1:1!

61
    Lukáš Buchvaldek střídá Martina Bžírského.

60
    Postup Carvalha byl zastaven faulem Václava Jemelky, který okamžitě vyfasoval od sudího červenou kartu!

46
    V úvodu druhé půle v Břeclavi opravdu hustě prší, což pěknému fotbalu vůbec nepřidá.

46

45

45
    Kalvach také obdržel od sudího žlutou kartu.

42
    Olomouc se rozhodla pro střídání, Žák nahradí Vichtu.

25
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Domácí se dostávají do vedení poté, co se po přihrávce prosadil střelou v šestnáctce IGOR TCYBROV – 1:0!

15
    Žlutou kartu obdržel domácí Pavel Simandl.

1

MSK Břeclav: Prokop – Dobšíček, Hloch, Šimandl, Paděra, De Carvalho Serra, Zezula, Tcybrov, Smirnov, Kunc, Dvořák
    Náhradníci: Horvath, Wallisch, Tetur, Šenk, Jurčík, Polách

SK Sigma Olomouc B: Bárta – Texl, Svozil, Štěrba, Jemelka, Richter, Schmidt, Bžírský, Falta, Kalvach, Vichta
    Náhradníci: Žák, Stříž, Buchvaldek, Hladík, Fišer, Hýbl, Neuer.

V dnešním třetím kole MSFL se proti sobě střetnou MSK Břeclav a rezerva Sigmy Olomouc. Domácí fotbalisté budou usilovat o své první body v nové sezoně. Při prvním utkání podlehli Vyškovu 2:5, úspěšní nebyli Jihomoravané ani minulý týden na hřišti HFK Olomouc, kde prohráli 1:2.
    To fotbalisté rezervy Sigmy Olomouc mají na svém kontě čtyři body poté, co sice nejprve v prvním kole remizovali na hřišti Třebíče 0:0, ale poté si ve své domácí premiéře poradili v poměru 2:1 s Kroměřížem a připsali si první tříbodový zisk.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.