Hoffenheim – Augsburg 2:0 (kon.) | Hannover – Schalke 2:1 (kon.) | Hertha – W. Brémy 2:2 (kon.)
Frankfurt – Freiburg 1:0 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Hamburg 0:0 (kon.) | Dortmund – Leverkusen 0:2 (kon.)
Hannover 96
2:1 (0:0)
FC Schalke 04
Sobota 23.08.2014, 15:30 • HDI-Arena, Hannover • Německá Bundesliga

Je dobojováno. Druhá půle přinesla podstatně zajímavější dění. Nejprve se ujali vedení hosté, přesným zásahem se prezentoval Klaas-Jan Huntelaar. Domácí však během tří minut otočili skóre, když se trefili Prib a Joselu. Stav 2:1 vydržel až do závěrečného hvizdu, Hannover si tak proti Schalke připsal cenné tři body. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 5:5
    Žluté karty: 2:1 (17:24:21)

90+3

90+2
    Následný přímý kop schoval Zieler do náručí. Blížíme se do poslední minuty utkání.

90+2
    Žlutá karta pro Edgara Priba, který se pomáhal nedovoleným způsobem.

90+1
    Balon se pohybuje v klidném středu hrací plochy, nezdá se, že by se hosté nadechovali k závěrečnému náporu.

90
    K základní hrací době duelu se budou nastavovat rovné tři minuty. Co nabídnou?

90
    Domácí využívají i poslední možnost střídání. Odpočinout si odchází Joselu, atmosféru duelu okusí Sobiech.

89
    Zieler po neúspěšné akci hostí vykopává, v ochozech HDI-Areny se již pomalu, ale jistě slaví. Za několik málo minut uvidíme, zda oprávněně.

87
    Mohlo být rozhodnuto, Sakajův centr z pravé strany hrací plochy usměrnil hlavou Joselu pouze do tyče. Naděje hostí tak stále žije.

86
    Dlouhý centr hostí opět odvrátila domácí obrana. Fotbalisté v modrém působí velmi křečovitě, do útoku se dostávají stále hůře.

84
    Vše je v pořádku, může se pokračovat ve hře. Schalke již příliš mnoho času na zvrat utkání nezbývá.

83
    Matip vystavil soupeři bodyček, za který by se nemuseli stydět ani hokejisté v zámořské NHL. Domácí borec musí být ošetřen klubovými lékaři.

82
    Schalke nepůsobí nikterak sklesle, nadále se pokouší prosadit. Pozorná obrana Hannoveru je ale proti, tři body jsou pro domácí celek hodně blízko.

80
    A další výměna sil, nyní na domácí straně. Ze hřiště odchátí Bittencourt, nahradí jej Gülselam.

79
    Nadějně vypadající volný kop hostí končí ofsajdem. O uvedení balonu do hry se postará Zieler.

78
    Opět žlutá karta, tentokráte je "odměněn" domácí Leon Andreasen.

77
    Volný kop poté nalezl hlavičku Priba, ten ovšem nedokázal balon dopravit za brankovou čáru. Hosté opět střídají, místo Sama naskočí do hry Clemens.

76
    Hannover udává tempo hry. Hosté si navíc vysloužili první žlutou kartu utkání. Za podražení soupeře ji obdržel Kaan Ayhan,

74
    Nepřesná akce Schalke končí v zámezí, domácí brankář s rozehrávkou nikterak nespěchá, čas hraje pro celek s číslem 96 ve znaku.