Kometa Brno – HC Slovan 2:2 (kon.) | Olomouc – Nitra 1:3 (kon.) | Trenčín – Žilina 1:2 (kon.)
Brno – HC Slovan 2:2 (kon.) | Prešov – Debrecín 5:6 (kon.) | Skalica – K. Vary 1:5 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:1 (kon.) | Plzeň – Slavia 1:0 (kon.) | Poruba 2011 – Polsko U20 5:0 (kon.)
Mor. Budějovice – Břeclav 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Havířov – Prostějov 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Klášterec nO – Sokolov 0:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 6:5 (2:1 po s.n.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:3 (2:0 po s.n.) | Berani Zlín – Zvolen 1:5 (kon.)
Znojmo – Mladá Boleslav 5:7 (kon.) | Opava – Vsetín 3:4 (1:2 po s.n.) | Senica – Trnava 4:2 (kon.)
Nové Zámky – SHK Hodonín 8:3 (kon.) | Piešťany – Moser Medical Graz 99ers 5:6 (po pr.)
po s.n. (2:0)
HC Stadion Vrchlabí
4:3 (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Úterý 26.08.2014, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • Přípravné zápasy

Skončilo nám utkání mezi domácím HC Stadion Vrchlabí a hostujícím HC Vlci Jablonec. Domácí se zásluhou Fořta dostali ve třetí části do vedení 3:2. Na jeho branku odpověděl v třiapadesáté minutě Nevyhoštěný, který tak poslal utkání do prodloužení, ve kterém branka nepadla a rozhodnout tak musely nájezdy. Za domácí se trefil postupně Vlach a Bláha. Za hosty neuspěl nikdo. Proto tak vítězí v dnešním utkání Stadion Vrchlabí 4:3 po samostatných nájezdech. (20:35:21)

65:00
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Ke třetímu nájezdu za domácí se rozjel TOMÁŠ BLÁHA, který se trefuje do levého horního růžku a rozhoduje tak dnešní utkání.

Vašek trefuje domácího gólmana pouze do betonů.

Druhou sérii začal Jan Matějka, který zkoušel střelu mezi betony. Bouška si mezeru pohlídal.

Jablonecký Lacek zkusil to samé, ale Neužil chytá.

Jako první jel domácí Vlach, který krásnou střelou do bekhendu překonává Bouška.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi dnešního utkání. Následovat budou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:44
    Stadion se drží v útočném pásmu, kde se snaží zápas rozhodnout.

64:26
    Rána Hamerského od modré čáry končí ve výstroji jabloneckého gólmana.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:20
    Šťastný se dostal do dobré šance před brankou, ale jeho snaha vyšla vniveč.

63:00
    Pokus Vaška končí mimo domácí branku. Neužil nemusel zasahovat.

62:08
    Oba celky hrají opatrně. Do vyloženějších šancí se nedostává ani jeden tým.

61:17
    Šťastného pokus končí mimo Bouškovu branku.

60:28
    Tondrova střela z pravé strany byla zblokována.

60:01

Následovat bude pětiminutové prodloužení 4 na 4.

Skončila třetí třetina.

59:50
    Filip je na ledě. Vrchlabí hraje v pěti.

59:21
    Začíná klasická přesilová hra pro hosty. Domácí ve čtyřech.

59:08
    Skočovský vyhodil kotouč z pásma ven.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Domácí jsou pod velkým tlakem. Stadion drží nad vodou svými zákroky gólman Neužil.

58:31
    Další ránu Pilaře kryje domácí gólman.

58:10
    Tondr zvedal ruce nad hlavu, ale Neužil zastavil skvělým zákrokem kotouč před brankovou čarou.

57:50
    Je tu další vyloučení. K nevoli domácích fanoušků je vyloučen Martin Filip na dvě minuty za vysokou hůl.

57:21
    Na dvě minuty jsou vyloučeni současně Kadavý za hrubost a Lacek za napadení.

57:21
    Ke konci utkání se hraje nahoru dolu. Na ledě se začíná přiostřovat.

56:28
    Bříška obkroužil branku, následně zakončil. Jeho pokus vyrazil Neužil jen na volného Tondra, který dorážel do prázdné branky. Ovšem domácí gólman se vyznamenal a jeho pokus výtečně zneškodnil.

56:20
    Dnešní utkání sleduje 495 diváků.

56:02
    Martin Filip zavezl kotouč do pásma, následně byl ovšem odpískán ofsajd domácím, což se nelíbí fanouškům Stadionu.

54:59
    Bříška je zpět na ledě a hra pokračuje s plným počtem hráčů na obou stranách.

54:07
    Jebavý nezpracoval kotouč, který mu ujel do středního pásma.

53:53
    Až nyní se dostali domácí do pásma po nahození Tomáše Bláhy.

53:28
    Jablonci se daří držet kotouč daleko od své brány.

52:59
    Vrchlabí má možnost další přesilové hry. Za sekání je vyloučen Bříška.

52:35
    Vlci právě vstřelili branku!
    MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ se dostal ke kotouči, udělal s ním pár kroků a poslal ho nad pravý beton Neužila. Bez asistence.

51:53
    Od modré vypálil Lenoch, ale jeho bombu kryje Bouška.

51:40
    Hraje se v plném počtu na obou stranách.

51:06
    Domácím se přesilová hra příliš nedaří. Hosté opět vyhazují.

50:40
    Hosté jsou ve čtyřech.

50:22
    Vrchlabí byla odpískána hra rukou a tak se domácí dostali sami ven z pásma.

50:19
    Skočovského ránu vyrazil Bouška hokejkou do ochranné sítě.

49:57
    Jabloneckým se podařilo dvakrát vyhodit kotouč ven z pásma.

49:40
    Přesilovou hru 5 na 3 si vyzkouší i domácí. Za podražení je vyloučen Lukáš Tondr.. Stadion má celou minutu výhodu o dva hráče.

49:30
    Vlkům se podařilo vyhodit.

48:48
    Jebavý pálil od modré, ale jeho střelu Bouška vyrazil do rohu kluziště.

48:40
    Navíc si Stadion zahraje přesilovou hru, když je vyloučen za sekání hostující Frk.

48:22
    Vrchlabí je kompletní již hraje v pěti.

47:40
    Domácí zavařili Jablonci i ve čtyřech hráčích. Bouška se musel v brankovišti ohánět.

47:25
    Bláha vyhazuje přes všechny čáry.

47:08
    Neužil kryl tečovanou ránu od modré. Rozhodčí následně odpískal postavení útočícího hráče v brankovišti.

46:47
    Domácí ve čtyřech.

46:22
    Domácí jdou do tří! Jiří Jebavý je vyloučen na dvě minuty za napadení. Přesilovka 5 na 3 pro hosty bude trvat pětadvacet vteřin.

46:12
    Vlci jsou již před Neužilem a roztáčí kolotoč.

45:47
    Matějka vypíchl kotouč na útočné modré a ušetřil Stadionu cenné vteřiny.

44:55
    David Skočovský ihned vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

44:47
    Martin Klement je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí. Šance na vyrovnání pro Jablonec.

43:46
    Jablonecký gólman si následně připsal další zákrok po střele jednoho z domácích hráčů.

43:08
    Nádhernou přihrávkou mezi obránce našel Daniel Vlach PATRIKA FOŘTA, který střelou zápěstím do horního růžku Bouškovy branky, vrací vedení domácím. Asistence: Daniel Vlach, Martin Filip.

42:13
    Brokešova rána mířila vedle levé tyče domácí svatyně.

41:46
    Útok Bláha – Matějka – Šťastný uzamkli Vlky v pásmu, kde následně kombinovali. Hostující gólman nakonec nemusel zasahovat.

41:02
    Dva na jednoho jeli Bláha s Matějkou, prvně jmenovaný zakončoval sám přímo do Boušky.

40:47
    Zakázané uvolnění Vrchlabí.

40:35
    Vlci jsou v obranném pásmu Vrchlabí, ale do žádné šance se nedostávají.

40:01

Jak domácí, tak i hosté jsou již na ledové ploše a třetí třetina co nevidět začne.

Je za námi druhá třetina, ve které se podařilo Vlkům srovnat stav utkání díky trefám Šulce a Homolky. Hraje se vyrovnané utkání. Uvidíme, co nám nabídne třetí třetina, která začne přibližně v 19:40.

40:00

39:40
    Puk je v obranném pásu Vrchlabí. Vypadá to, že se již nic důležitého ve druhé části nestane.

39:18
    Jablonečtí se dostali do postavení mimo hru.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé periody.

38:07
    Rozhodčí Machač skončil na zemi po kontaktu se dvěma hráči, ale již se zvedá a bude v pořádku.

37:45
    Střelu Nevyhoštěného schoval do výstroje Neužil.

36:58
    Jirků se dobře vrátil a překazil šanci hostů.

36:14
    Z pravé strany se dostal do šance Vašek, ale Neužil se nenechal překvapit.

35:40
    Další zakázané uvolnění Stadionu.

34:50
    Neužil musel řešit několik složitých situací, ačkoliv neměl hokejku v ruce.

34:09
    Bouška vyrazil pravým ramenem pokus Jakubce.

33:39
    Vhazovat se bude po levici Neužila po zakázaném uvolnění domácích.

32:50
    Ofsajd jabloneckých Vlků.

31:51
    Pulec vypálil od modré. Jeho pokus ještě domácí brankář vyrazil mimo. Následně se dostal k puku DAVID HOMOLKA a zavěsil do horní části branky. Asistence: Michal Nevyhoštěný.

31:35
    Jakub Neužil raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho pravici.

31:02
    Vlci jsou v plném počtu.

30:44
    Srnský se vyhnul obránci a vypálil na bránu, jeho pokus vyrazil Bouška.

30:13
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

29:56
    Do další vyložené šance se dostal Šťastný, ale v poslední chvíli ho lapačkou vychytal Bouška.

29:36
    Vlkům se daří vyhodit kotouč z pásma ven.

29:26
    Bouška vyrazil pokus jednoho z domácích hráčů. S následnou dorážkou Fořta si také poradil.

29:11
    Hamerský pálil od modré, ale jeho pokus byl zblokován.

29:02
    Marek Frk si jde odsedět dvě minuty za nesportovní chování.

28:47
    Do další vyložené šance se dostal Jakub Mulač, který ovšem nepřekonal domácího gólmana.

28:22
    Neužil si připsal další zákrok po střele jednoho z hostujících hráčů.

27:10
    Domácí mohli rychle odpovědět, ale Hamerského šanci zlikvidoval Bouška.

26:48
    Pulec vyslal Bříšku do útoku, který následně nahrával na Tondra a ten vylepšil pozici pro JANA ŠULCE, který doklepl kotouč do prázdné branky. Asistence: Lukáš Tondr, Jan Šulc

26:03
    Jirků se hnal do pásma Jablonce, ale jeho snahu přerušila píšťalka rozhodčího. Ofsajd.

25:53
    Jablonec držel domácí pod tlakem, ale nic vážného z toho nebylo.

25:32
    Zemanovi se střela od modré nepovedla, ale nadělala v brankovišti Vrchlabí velké zmatky.

25:27
    Jakub Mulač se prokličkoval až před Neužila, který jeho šanci zlikvidoval.

24:38
    Formace vedená Tomášem Jirků uzamkla Vlky v pásmu, ale k ohrožení branky nedošlo.

24:14
    Skočovský se snažil vysunout Markse, který se ocitl v ofsajdu.

23:43
    Na obou stranách je k vidění plno nepřesností.

22:59
    Neužil vytasil beton proti střele jednoho z hostujících hráčů.

21:59
    Domácí jsou v plném počtu.

21:46
    Zakázané uvolnění Jablonce.

21:32
    Jebavý vyhazuje kotouč pryč z pásma a Jablonec musí začínat útok opět od svého gólmana.

20:37
    Domácí drží kotouč daleko od své branky.

20:01

Obě mužstva jsou již na ledě. Rozhodčí Veselý brzy vhodí úvodní buly druhé třetiny. Domácí začnou třetinu ve čtyřech.

Skončila první třetina přátelského utkání mezi Vrchlabím a Jabloncem. Domácí vedou po brankách Šťastného a Lenocha 2:0. Stadion je zatím aktivnější a hostující Vlky do větších šancí nepouštějí. Další třetina začne přibližně v 18:52.

20:00

19:59
    Martin Klement je ještě vyloučen na dvě minuty za hákování.

19:50
    Na druhé straně musel být v pozoru Neužil po střele Pulce od modré.

19:24
    Bláha střílel z levé strany na Boušku, který jeho ránu vyrazil mimo.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:37
    Hamerský se dostal na kruhu ke střele a jeho projektil skončil na konstrukci branky.

17:59
    Fořt hledal před brankou Filipa, ke kterému se kotouč nakonec nedostal.

17:50
    Jablonec vyhodil přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

17:12
    Domácí dostali Jablonec pod tlak. K odraženému kotouči se dostal PATRIK LENOCH a nedal Bouškovi šanci. Asistence: Radek Krsek.

16:52
    Klementovo nahození od modré kryje Bouška ve své výstroji.

16:25
    Šír nahrával na Hlouška, který zkusil zpoza brány ohrozit domácí branku. Neúspěšně.

15:50
    Mulač operoval za brankou Veselého, ale byl v pásmu sám a tak o touš přišel.

15:12
    Fořt přejel Půlpánovi příliš rychle do pásma. Ofsajd.

14:27
    Filip nezachytil nahrávku Jakubce a hosté se tak dostávají lehce ke kotouči.

13:38
    Vrchlabí tlačí hosty v jejich obranném pásmu. Čechurovi se nepodařilo vyhodit.

12:49
    Na druhé straně vytasil parádní zákrok betonem Neužil po střele Brokeše.

12:32
    Hamerského ránu od modré se štěstím kryje Bouška.

12:13
    Krsek, který si odseděl dvě minuty za Bláhu je již na ledě.

11:38
    Jablonečtí se usadili v pásmu, ale domácím se nakonec daří zásluhou Jirků vyhodit.

10:47
    Jakubec poslal Šťastného do šance, který golfovým úderem provětral Boušku.

10:13
    Vlci si zahrají další přesilovou hru. Současně byli vyloučeni Šulc za hrubost a Bláha, který dostává 2+2 minuty za hrubost a krosček.

09:53
    Patrik Fořt se prodral z pravé strany přes obránce do zakončení, ale Bouška si tentokrát věděl rady.

09:32
    Fořt prodloužil nahrávku Hamerského až za branku hostí.

09:02
    Ani Vlci nevyužili svou početní výhodu. Vrchlabí pokračuje s pěti hráči na ledě.

08:54
    Hostující Brokeš zůstal ležet na zemi, ale vypadá to, že bude pokračovat ve hře.

08:40
    Brokeš zavezl kotouč to útočného pásma, ale hosté se do vážnější šance nedostali.

08:04
    Tomáš Bláha se dostal k puku a poslal ho zpět k Bouškovi.

07:34
    Domácí vyhazují přes všechny čáry. Hosté tak musí zakládat útok od svého obranného pásma.

07:19
    Hosté se usadili v pásmu a Homolka vypálil na domácího gólmana. Ten je opět úspěšný.

07:02
    Přesilovou hru si vyzkouší i hosté. Na dvě minuty za nedovolené bránění je potrestán Patrik Lenoch.

06:12
    Peřina vyzkoušel pozornost Veselého z pravé strany, ten byl ovšem pozorný.

05:52
    Hosté jsou v plném počtu.

05:40
    Čárový rozhodčí odpískal Vrchlabí ofsajd.

05:19
    Až nyní se domácí usadili v pásmu a kombinují.

05:01
    Domácí se nemohou usadit v útočném pásmu.

04:29
    Jablonci se podařilo vyhodit kotouč z pásma.

03:52
    Na dvě minuty si jde odpočinout hostující Nevyhoštěný za krosček.

03:26
    TOMÁŠ ŠŤASTNÝ se zmocnil za brankou puku, obhodil si jednoho z hostujících obránců a bekhendem zakončil nad rameno Boušky. Asistence: Tomáš Bláha

02:48
    Peřina nahazoval do útočného pásma, kde se k puku dostali domácí hráči.

02:14
    Jiří Jakubec vypálil od modré čáry, ale puk skončil v rukavici Boušky.

01:17
    Domácí gólman si musel poradit s další ránou Jabloneckých.

00:48
    Na druhé straně se dostal do šance jeden z domácích, ale i Bouška byl úspěšný.

00:24
    Bříška se dostal do samostatného úniku, ovšem Neužil ho vychytal.

00:03
    Úvodní buly vyznělo lépe pro domácí.

00:01

Obě mužstva jsou nastoupena na modrých čarách. Utkání začne za pár okamžiků.

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Veselý) – Skočovský, Hamerský, Jebavý, Kadavý, Klement, Lenoch, Fořt, Filip, Půlpán, Šťastný, Bláha, Matějka, Krsek, Jirků, Jakubec, Srnský, Marks, Vlach

HC Vlci Jablonec: Bouška (Pyrochta) – Čechura, Pulec, Lacek, Pilař, Zeman, Zet, Novotný, Kuch, Šulc, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Homolka, Vašek, Mulač, Brokeš, Frk, Hloušek, Peřina, Šír

Rozhodčí: Veselý – Samek, Machač.

Domácí hokejisté sehráli zatím v letošní sezóně pouze jedno utkání a to přesně před týdnem, když cestovali na led kolínských Kozlů, kde díky nepovedené druhé třetině padli poměrem 5:3. V nové sezóně se podařilo Stadionu podepsat Jana Matějku a Jiřího Jebavého (loni oba Beroun). Do kádru Vrchlabí přibyl ještě David Skočovský, který v loňské sezóně hájil barvy Hodonína.

Vlci se představili v letošní sezóně celkem v pěti přátelských utkáních. První čtyři utkání sehráli Jablonečtí na svém ledě. Ve všech případech vyšli z utkání jako vítězové. Postupně si poradili s Trutnovem (6:2), Děčínem (5:3), Kolínem (5:1) a s Nymburkem (5:2). V pátém zápase zajížděli Vlci na led Děčína, kde jim tamní klub připravil první porážku poměrem 5:3.

Dobrý večer. Vítám Vás u sledování dnešního onlajn přenosu mezi domácím HC Stadion Vrchlabí, který hostí na svém ledě, v rámci přípravných utkání, HC Vlci Jablonec. Začátek utkání je naplánován na 18:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 4. Šťastný (Bláha), 18. Lenoch (Krsek), 44. Fořt (Vlach, Filip), 65. Bláha – 27. Šulc (Tondr, Bříška), 32. Homolka (Nevyhoštěný), 53. Nevyhoštěný

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Bouška (Pyrochta) – Čechura, Pulec, Lacek, Pilař, Zeman, Zet, Novotný, Kuch, Šulc, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Homolka, Vašek, Mulač, Brokeš, Frk, Hloušek, Peřina, Šír

Rozhodčí: Veselý – Samek, Machač