Cambuur – Den Haag 3:2 (kon.) | Dordrecht – Alkmaar 1:3 (kon.) | Excelsior – Heracles 3:1 (kon.)
Heerenveen – Utrecht 3:1 (kon.)
SC Cambuur Leeuwarden
3:2 (1:0)
HFC ADO Den Haag
Sobota 30.08.2014, 18:30 • Cambuurstadion, Leeuwarden • Nizozemská Eredivisie

87
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Thomas Kristensen, přichází Segun Owobowale.

84
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Michiel Hemmen, přichází Martijn Barto.

80
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Roland Alberg, přichází Danny Bakker.

80
    Cambuur právě vstřelil branku!
    Fotbalová fantazie v Leeuwardenu pokračuje, Cambuur je zpět ve vedení! Schepersův rohový kop odehrál Jansen za vápno. Tam si ale naběhl LUCAS BIJKER, jehož dělovka zaplula za záda bezmocného Hansena.

75
    Domácím byla ponechána výhoda, díky které se ocitli v protiútoky čtyř proti třem. Rusnák přihrával na penaltový puntík, ze kterého Bartholomew Ogbeche pálil nepřesně.
    BAKKER - 2:2

67
    Je opět srovnáno! Míč si na penaltový puntík postavil ERIK BAKKER, jenž nedal střelou k pravé tyči gólmanovi žádnou šanci.

66
    Slovenský fotbalista Albert Rustnák byl v šestnátce evidentně faulovaný Derijckem a Cambuur bude kopat penaltu!

59
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Dejan Meleg, přichází Bob Schepers.
    HOUTKOOP - 1:2

55
    Den Haag právě vstřelil branku!
    To je ledová sprcha pro Cambuur, jenž po další chybě defenzívě inkasuje podruhé ve třech minutách. Wilfried Kanon nakopl míč, který přistál na kopačce XANDERA HOUTKOOPA a ten vystřelil přesně mezi nohy Leondarda Nienhuise.
    KRAMER - 1:1

53
    Velká minela domácí obrany přináší srovnání! Meleg trestuhodně přišel o balón a dopředu se ihned hnal MICHIEL KRAMER, jenž snadno obešel vyběhnutého gólmana a poté zakončoval už do prázdné branky.

49
    Velká šance Den Haagu! Xander Houtkoop skvěle poslal balón na hlavu Derijcka, který ovšem trefil přesně místo, kde stál Nienhuis.

46
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Andriuškevičius, přichází Dijkstra.
    BAKKER - 1:0

40
    Na úvodní gól jsme čekali do čtyřicáté minuty! Ogbeche v těžké pozici posunul balón na ERIKA BAKKERA, který sice trefil předním stojícího obránce, ale od něj se balón vydal do branky.

26
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Gianni Zuiverloon, přichází Timothy Derijck.

10
    Neuvěřitelné momenty na obou stranách! Po přihrávce Meijerse napálil míč do břevna Michiel Kramer, což se opakovalo i na druhém konci hřiště, kde brankovou konstrukci orazítkovial Bartholomew Ogbeche.

3
    Už ve třetí minutě měli hosté solidní šanci! Po přihrávce z pravé strany zakončoval Michiel Kramer, jehož střelu vyrazil Nienhuis na rohový kop.