Orange 20 – Poprad 2:4 (kon.)
HK Orange 20
2:4 (0:1, 0:3, 2:0)
HK Poprad
sk Úterý 09.09.2014, 17:30 • Zimný Štadión Vladimíra Dzurillu • Tipos Extraliga (SR)

Hráči HK Orange 20 dokázali v tretej tretine skorigovať výsledok a keby Skalický v 17-tej minúte tretiny dokázal využiť trestné strieľanie, mohol byť zápas dramatický až do konca. "Kamzíci" dnes zaslúžene vyhrávajú a sú tak po dnešku na čele extraligovej tabuľky. (19:35:32)

60:00

59:05
    Zaváhanie v obrane domácich sa snažil využiť Paločko. Pri voľnom puku bola ale skôr Godla, ktorý ho dokázal vypichnúť hokejkou.

58:20
    Fabian odchádza do kabíny opretý o svojich spoluhráčov. Dôvodom nie je zranenie, ale neposlušný nôž na korčuli.

57:55
    Novák vyhadzuje puk až k brankárovi Kostúrovi.

56:47
    Skalický sa pokúšal rozhýbať Kostúra, čo sa mu však nepodarilo a puk z jeho hokejky končí v lapačke brankára hostí.

56:47
    Trestné strieľanie! Skalický prenikol cez obranu súpera, ktorý ho v dobrej príležitosti zastavil nedovolene.

56:09
    Kabáč putuje na trestnú lavicu za faul kolenom.

55:36
    HK Orange 20 dalo gól!
    Puk sa dostal na pravom kruhu k DOMINIKOVI REHÁKOVI, ktorý tvrdou strelou prekonáva Kostúra. Gól musel odobriť ešte bránkový rozhodca. Bez asistencie.

55:05
    Giľák sa snažil spoza obrancu prekonať Kostúra. Brankár Popradu bol ale pozorný.

54:00
    Momentálne sa hrá relatívne nezáživný hokej bez šancí na oboch stranách .

52:40
    Giľák sa snažil preniknúť po ľavej strane. Jeho strelu zlikvidovala Kostúrova vyrážačka.

51:09
    Boltunova strela končí v Godlovej lapačke.

49:40
    Prihrávka rukou posiela hru preč od brankára Godlu.

48:37
    Hostia hrajú v plnom počte.

48:03
    Kostúr prikrýva puk pred Novákom a vhadzuje sa po jeho vyrážačke.

47:30
    Hochelov príklep Kostúr vyráža a hráči v bielom následne posielajú puk až k brankárovi domácich.

47:11
    Bačik strieľa od modrej čiary zápästím. Jeho strela ale dobre postaveného brankára Kostúra nemohla prekvapiť.

46:37
    Rapáč dostáva dve minúty za hrubosť. Presilová hra pre HK Orange 20.

46:10
    Paukovček strieľa z ťažkej pozície. Jeho strela ale mierila presne na miesto, kde stál brankár domácich.

Lukáš Karas

Branky a nahrávky: 41. Giľák (Rehák), 56. Rehák – 4. Sýkora (Bartečko), 28. Sýkora (Kasík, Hvila), 35. Sýkora (Bartečko, Hvila), 39. Paukovček (Rapáč, Kroták)

HK Orange 20: Godla – Holenda, Hochel, Jendroľ, Pavúk, Bačik, F. Fekiač, Mendrej – Giľák, Rehák, Skalický – Petráš, Kabáč, Danišovský – Hrušík, Sukeľ, Briestenský – D. Novák
    HK Poprad: Kostúr – Suchý, Kurali, Fabian, Dinda, Kasík, Malina, Makovský, Pitka – T. Sýkora, Bartečko, Hvila – Paločko, Takáč, Kroták – Matis, Paukovček, R. Rapáč – Gápa, Boltun, Štrauch

Rozhodčí: Bundil – Orolin, Tvrdoň