Chomutov – Jihlava 4:3 (2:1 po s.n.) | Třebíč – Litoměřice 3:2 (po pr.) | Kadaň – Ústí n/L 4:5 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Prostějov 0:2 (kon.) | Šumperk – Motor ČB 7:4 (kon.)
Havířov – Kladno 2:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
7:4 (2:1, 2:2, 3:1)
Banes Motor České Budějovice
Středa 17.09.2014, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

55:28
    I další minuty se nesou ve znamení vylučování, opět na straně Šumperka. Tomáš Brunec odjíždí na trestnou lavici, protože se provinil podražením.

54:08
    Sotva se vrací z trestné lavice Tomáš Drtil, musí za katr usednout daší dračí příslušník. Kamil Vávra dostává trest za podražení a oslabí svůj mančaft.

52:27
    Za sekání odjíždí do boxu trestoměřičů Dan Růžička, jehož počínání vyhodnotil rozhodčí jako nedovolené. Draky čeká přesilovka 4 na 3.

52:15
    Sledujeme vyloučení na obou stranách, Michal Švihálek dostává trest za nesportovní chování, šumperský obránce Tomáš Drtil zase za hákování.

38:45
    Karel Plášek pronikal po pravém mantinelu, ale branku netrefil. Přesto Draky čekají chvilky přesilovce, Dan Růžička inkasuje dvě minuty za sekání. Odnese si Salith do kabiny náskok dvou branek?

31:17
    Tomáš Sedlák (SUM) odchází na trestnou lavici na dvě minuty, dostává dvě minuty za naražení ze zadu, k tomu ještě desetiminutový osobní trest. Menší trest odpykává mladík Filip Kužílek.

11:50
    Šumperské publikum sice vůbec nesouhlasí, ale domácí budou mít další problémy v oslabení. České Budějovice dlouho kroužily kolem klece Zelenky, Marek Haas musel hákovat soupeře. Bude doufat, že vydrží na trestné lavice celé dvě minuty.

08:21
    První domácí oslabení pro Šumperk v zápase. Obránce Petr Gewiese inkasuje od hlavního rozhodčího dvě minuty za držení a odjížídí pykat za katr.

01:06
    Domácí brankář Daniel Zelenka zastavil puk a následuje vyloučení na obou stranách. Z hokejistů Motoru inkasuje trest Tomáš Nouza, zatímco na druhé straně inkasuje dvě minuty Aleš Staněk.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 14. Holík (Staněk), 17. Žálčík (Sedlák, Moskal), 21. Staněk (Sedlák, Moskal), 26. Moskal (Žálčík), 46. Žálčík (Staněk), 52. Velecký (Plášek, Haas), 60. Moskal (Žálčík) – 15. Rob (Vaniš), 21. Pajič (Boháč, Punčochář), 31. Straka, 58. Vráblík (Nouza)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Koutský) – Drtil, Holík, Gewiese, Sedlák, Slavík, Novotný, Kužílek – Velecký, Plášek, Haas – Žálčík, Moskal, Staněk – Vávra, Berger, Brunec – Vachutka, Vrdlovec, Cink – Kužílek
    Banes Motor České Budějovice: Bláha (Kůdela) – Chmelíř, Punčochář, Semrád, Vráblík, Mucha, Růžička, Parýzek, Suchánek – Boháč, Pajič, Kuchejda – Švihálek, Straka, Nouza – Vaniš, Rob, Heřman – Prokeš, Trummer, Marek

Rozhodčí: Přikryl – Adamec, Poruba