Třinec – Tappara 1:2 (kon.) | Pardubice – Bolzano 1:3 (kon.) | SaiPa – Zug 3:0 (kon.)
JYP – HV71 4:3 (2:0 po s.n.) | Villach – Ženeva 0:5 (kon.) | Eisbären – Fribourg 0:2 (kon.)
Mannheim – Sparta 3:2 (po pr.) | Ingolstadt – Vítkovice 4:5 (2:3 po s.n.) | Zürich – Vienna Capitals 2:1 (po pr.)
Bern – Stavanger 0:2 (kon.) | Kloten – Salzburg 0:2 (kon.) | Färjestad – Vålerenga 4:1 (kon.)
Luleå – Rauma 3:1 (kon.) | Nottingham – Hamburg 3:1 (kon.) | Djurgården – Zlín 8:0 (kon.)
Eisbären Berlín
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Fribourg-Gottéron
Úterý 23.09.2014, 19:30 • O2 World, Berlín • Hokejová Liga mistrů
    Konec zápasu - Fribourg vyhrává v Německu 2:0.

To je ode mne pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku večera se s Vámi loučím, na shledanou. (21:47:06)

Tento duel je již minulostí v sedmé minutě ho rozhodl svou brankou Ness, ve čtyřiadvacáté minutě se ještě dokázal prosadit Dubé. Hráči Berlinu nedokázali Nyffelera překonat ani jednou, a tak si hosté připisují tři body do tabulky Ligy mistrů.

60:00

59:31
    Berlín hraje bez brankáře, zkouší to v šesti hráčích v poli!

58:28
    Zdá se, že Fribourg si vítězství v tomto souboji pohlídá, Berlín se sice snaží vstřelit kontaktní branku, ale nedaří se mu to.

58:00
    Zbývají poslední dvě minuty do konce utkání.

57:16
    Střelu Plusse příklepem z mezikruží schoval do své lapačky Vehanen.

56:53
    Ani na dvakrát nedokázal Mottetl překonat gólmana Vehanena, ten vyrážel kotouč pouze před sebe.

56:25
    Nyffeler si připsal další úspěšný zákrok v tomto duelu proti Talbotovi, poté se bude vhazovat po jeho pravici.

55:41
    Nahození domácího celku do útočného pásma žádný z hráčů tohoto týmu nezpracoval, soupeř tak může založit protiútok.

54:29
    Po přerušení následuje komerční přestávka.

53:37

52:58
    Berlín se osvobozuje, jednomu z jeho obránců se podařilo vyhodit přes všechny čáry.

51:37
    Na trestné je další hráč, tentokrát z domácích barev. Dvě minuty za sekání dostal Frank Hoerdler.