Jekatěrinburg – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 2:4 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (0:1 po s.n.) | CSKA Moskva – Toljatti 3:0 (kon.) | Čerepovec – Nižněkamsk 2:3 (0:1 po s.n.)
Kazaň – Chabarovsk 3:1 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 1:2 (po pr.) | Jokerit – Viťaz 3:4 (kon.)
Petrohrad – Vladivostok 4:3 (kon.) | Riga – Atlant 4:2 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
2:3 (0:3, 0:0, 2:0)
Metallurg Novokuzněck
Úterý 23.09.2014, 15:00 • KrK Uralec • KHL

Zápas je u konce a my jsme sledovali pohledný hokej. Nakonec zvítězili hosté, kteří dokázali vstřelit o jednu branku více než domácí. Děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (17:24:13)

60:00

59:25
    Megalinskij napřáhl a vypálil od modré, obětavý zákrok hráče Novokuzněcku mu však zhatil šanci.

59:02
    Domácí fanoušci, kteří se po většinu zápasu drželi zpátky nyní mohutně povzbuzují svůj tým, ten má ještě minutu na vyrovnání.

58:36
    Domácí jsou v pásmu, Kovář sprintuje na střídačku, domácí budou hrát šest na čtyři!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, domácí se snaží dostat se do tlaku.

56:41
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Domácí odvolali Kováře, hráli přesilovou hru pět na tři, a ta přinesla ovoce. GILBERT BRULE překonal Sorokina a hodně dramatizuje závěr utkání. Asistence: Jakub Petružálek.

56:15
    A pozor, výhodná přesilová hra čtyři na tři pro Jekatěrinburg, Ryan Stoa dostal dvě minuty za držení.

55:16
    Dvouminutový trest pro Alexeje Simakova i Alexandra Romanova, který svému soupeři oplácel držení.

53:06
    Po delší době musel zasahovat Kovář, po levé straně se do útoku prohnal Fairchild a zakončil, český gólman dobře pohlídal svou svatyni.

52:04
    Hosté hrají v plném počtu a mohou si alespoň na chvíli oddechnout. Avtomobilist si totiž vytvořil několik zajímavých příležitostí v uplynulé přesilové hře a hlavně solidní tlak.

51:53
    Lazarev si sjel do slibné pozice, trefil však jen před sebou stojícího obránce.

50:58
    Mezitím se do hry vrátili Ryan Stoa, Tobias Viklund i Jakub Kovář. To znamená jediné, pokračuje klasická přesilová hra Jekatěrinburgu pět na čtyři.

50:26
    Brule teď naštvaně sekl hokejkou, stál nikým nehlídaný před Sorokinem, vypálil však mimo bránu.

50:04
    Kovář zůstává na střídačce, domácí budou hrát pět na tři.

50:04
    Domácí cítí šanci na vyrovnání! Trenér Avtomobilistu si bere oddechový čas.

50:04
    Domácí budou hrát opět početní převahu, dvě minuty za sekání dostal Michail Kuklev

49:30
    Obrovská šance domácích, kotouč po střele jednoho z útočníků propadl za Sorokina, zamířil těsně vedle brány.

48:57
    A je po přesilové hře, dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí dostal Tobias Viklund.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 48. Simakov (Viklund, Lepistö), 57. Brule (Petružálek) – 2. Plotnikov (Kosurov, Stoa), 4. Kurepanov (Rachůnek), 13. Malcev (Lashoff, Malinovskij)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Lobanov)- Viklund, Lepistö, Megalinskij, Metljuk, Trjamkin, Antonov, Jegin, Žuravljov- Brule, Petružálek, Lazarev- Simakov, Golyšev, Krysanov- Lapenkov, Bumagin, Jemelejev- Jefimov, Lewandowski, Komarov
    Metallurg Novokuzněck: Sorokin (Karejev)- Kamalov, Kuklev, Gavrilyčev, Bělochvostikov, Zotov, Fairchild, Skutar, Lashoff- Garifullin, Galimov, Komaristyj- Kurepanov, Romanov, Rachůnek- Kosourov, Plotnikov, Stoa- Sentjurin, Malcev, Malinovskij

Rozhodčí: Bělov, Dejev- Kučava, Novikov