Jekatěrinburg – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 2:4 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (0:1 po s.n.) | CSKA Moskva – Toljatti 3:0 (kon.) | Čerepovec – Nižněkamsk 2:3 (0:1 po s.n.)
Kazaň – Chabarovsk 3:1 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 1:2 (po pr.) | Jokerit – Viťaz 3:4 (kon.)
Petrohrad – Vladivostok 4:3 (kon.) | Riga – Atlant 4:2 (kon.)
CSKA Moskva
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Lada Toljatti
Úterý 23.09.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Děkuji za pozornost a přeji vám příjemný zbytek dne. (19:19:43)

Československá stopa

Jiří Hunkes (TOG) 0 + 0
    Peter Podhradský (TOG) 0 + 0
    Karol Sloboda (TOG) 0 + 0
    Marek Zaťovič (TOG) 0 + 0

Je konec. CSKA Moskva potvrdila roli favorita a porazila Togliatti 3:0. Ve 34. minutě poslal hráče z hlavního města Tělegin v přesilové hře. Na 2:0 zvýšil ve 46. minutě Prokorkin, který využil Arťuchinovu přihrávku. Poslední slovo měl v 56. minutě Radulov. Hosté tak prohlubují svoji krizi.

60:00

59:26
    Dvě minuty pro Stulova za hákování.

58:59
    Utkání se již dohrává, o vítězi je dávno rozhodnuto.

58:05
    Současně vyloučeni Ogurcov a Žarkov za hrubost.

57:02
    A další střela Grigorenka. Opět ji Ježov lapil.

56:22
    Grigorenko se pokusil ohrozit Ježova svou střelou, nepovedlo se mu to.

55:04
    CSKA právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! Da Costa přihrál na ALEXANDRA RADULOVA, který tvrdou střelou propálil Ježova a zvýšil vedení na 3:0! Asistence: Da Costa

53:50
    Bondarev se pokusil ohrozit branku Ježova, jeho střela mířila těsně nad břevno.

52:37
    Oba týmy v plném počtu.

50:37
    Současně za hrubost vyloučeni Petrov a Prokorkin.

50:02
    Dvě minuty získal i Alexandr Radulov za sekání.

49:57
    Na dvě minuty je vyloučen Mastrjukov za faul kolenem.

47:57
    Golubev se pokusil propálit Galimova, jeho pokus byl přesný, ale cestu do sítě si nenašel.

46:34
    Na druhé straně to zkoušel Radulov. Jeho pokus chytil Ježov bez větších potíží.

45:52
    Pianov střílel z dobré pozice, jeho střelu zablokovala obrana domácích.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 34. Tělegin (Mišarin), 46. Prokorkin (Arťuchin, Muršak), 56. Radulov (Costa)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Zajcev, Denisov, Kiselevič, Billins, Mišarin, Bondarev, Jegoršev – Da Costa, Radulov, Grigorenko – Prokorkin, Arťuchin, Mursak – Stas, Andronov, Tělegin – Žarkov, Žhafjarov, Korotkov.
    Lada Toljatti: Ježov (Glass) – Hunkes, Podhradský, Vorobjov, Barancev, Sloboda, Ogurcov, Šulakov, Stulov – Černikov, Petrov, Golubev – Nikitěnko, Zjuzjakin, Bocharev – Shenfeld, Zaťovič, Pianov – Střelcov, Mastrjukov, Šarov.

Rozhodčí: Komarov, Kulikov – Dedjulja, Goljak