Cagliari – Turín 1:2 (kon.) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (kon.) | Hellas Verona – Janov 2:2 (kon.)
Inter – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Juventus – Cesena 3:0 (kon.) | Neapol – Palermo 3:3 (kon.)
Parma – AS Řím 1:2 (kon.) | Sampdoria – Chievo 2:1 (kon.)
Parma Calcio 1913
1:2 (0:1)
AS Řím
Středa 24.09.2014, 20:45 • Stadio Ennio Tardini (kapacita: 23 045), Parma • Italská Serie A

To je z dnešního zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám dobrou noc. (22:41:14)

Máme za sebou atraktivní duel, který nakonec vyzněl lépe pro hostující AS Řím. Ten měl především v prvním poločase herně navrch, ale dokázal v první polovině zápasu vstřelit pouze jednu branku, o kterou se postaral Ljajić. Parma o přestávce svoji hru zlepšila a výsledkem byla vyrovnávající branka De Ceglieho. Jenže zhruba v 75. minutě se začal domácí tým soustředit především na obranu, čehož aktivní soupeř využil. Z velkého tlaku pramenily zároveň i fauly domácích. Po jednom z nich rozvlnil síť z přímého kopu Pjanić. AS Řím si tak z horké půdy odváží všechny tři body a zůstává v lize bez ztráty bodu.

90+3

90+2
    Hosté nikam nespěchají a s míčem na svých kopačkách spřádají cenné vteřinky.

90+1
    Mirante měl k hlavnímu rozhodčímu několik poznámek, a tak uviděl z blízka žlutou kartu.

90
    Sudí Mazzoleni bude nastavovat 3 minuty! Parma vrhá všechny své síly směrem vpřed.
    Miralem PJANIć - 1:2

88
    AS Řím právě vstřelil branku!
    MIRALEM PJANIĆ ukázkově obstřelil zeď a vymetl pavučinky v Miranteho šibenici. Pjanić tak poslal svůj tým zpět do vedení! To byla nádherná branka!

87
    Míč si postavil Pjanić, ale stojí u něj i Manolas.

86
    Destro byl faulován na hranici pokutového území. AS tak bude mít možnost volného přímého kopu z velmi dobré pozice. Trenér Garica možná lituje, že už nemá na hřišti Tottiho.

85
    Hosté uzamkli svého soupeře na vlastní polovině ale zatím si nemohou vytvořit vyloženou příležitost.

83
    Parma hraje v posledních minutách až příliš pasivně.

82
    Naposledy střídají i domácí. Unaveného Mauriho nahradí čerstvý Galloppa.

81
    Poslední střídání hostů. Ze hry odchází Totti, jehož místo zaujme Destro.

80
    Florenzi si naběhl za obranu Parmy, kam mu adresoval přesný centr Maicon. Jenže poté nevyšel Florenzimu první dotek s míčem, a tak jej ukázkovým skluzem o míč připravil Felipe. Ten tak zabránil 100% gólovce! Florenzi se drží za hlavu.

79
    Hosté jsou i nadále nastěhování kolem pokutového území Parmy a hledají cestu k Miranteho svatyni.

77
    Florenziho přízemní střela z úrovně velkého vápna mířila pouze doprostřed brány, a tak s ní neměl Mirante větší problémy.

76
    Gervinho hledal přihrávkou pod sebe své lépe postavené spoluhráče. Jeho úmysl přečetl včas Mendes, jenž dokázal srazit obětavým zákrokem míč do autu. Rohový kop pro AS.