Třinec – Plzeň 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 3:1 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:3 (kon.)
Olomouc – Liberec 4:3 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 1:8 (kon.)
Berani Zlín
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 26.09.2014, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín (7 000) • Tipsport extraliga

58:47
    Konec nadějím pro domácí, vyloučen je zlínský Zdeněk Okál za hákování.

58:17
    Zlín po oddechovém čase hraje v pardubickém pásmu bez brankáře!

55:17
    Komplikace pro Zlín: kapitán Petr Čajánek musí na trestnou lavici za krosček a jde to čtyř.

51:07
    Převahu Zlína může zvýraznit trest pro Tomáše Mojžíše za sekání. Novic v pardubické sestavě putuje podruhé v dnešním utkání na trestnou lavici.

49:35
    Pardubice se mohly radovat počtvrté, chyběly jim milimetry, Radoslav Tybor si najel mezi kruhy a trefil tyč Kašíkovy brány!

48:24
    Za faul kolenem putuje potřetí v řadě na trestnou lavici zlínský hráč, Tomáš Valenta je vyloučen za faul kolenem.

45:54
    Zlínský bek Dalibor Řezníček nabízí další početní výhodu Východočechům, domácí zadák putuje na trestnou lavici za zdržování hry.
    RADIL - 1:3

44:20
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Takhle se hrají přesilovky, Východočeši potvrdili svou formu v početní převaze a LUKÁŠ RADIL posílá hosty do dvoubrankového vedení. Asistence: Václav Benák.

37:49
    Přesilovku si pro změnu zahrají svěřenci Zdeňka Venery, dvě minuty pro Holíka za sekání.

37:01
    Nyní Sýkora po úniku dvou na jednoho nastřelil pravou tyč domácí branky!

36:15
    Veselý trefil tyč! Hosté hrají už ve čtyřech.

34:25
    Pozor, berani si zahrají přesilovku pět na tři! Na trestnou za nedovolené bránění odešel Sýkora.

33:36
    Zlín si zahraje již pátou přesilovou hru! Mojžíš dostává dvě minuty za podražení.

26:28
    Parádní zákrok zlínského gólmana, který vykopl pravý beton proti ráně Cetkovského z mezikruží!

23:24
    Domácí dostanou příležitost k vyrovnání, vyloučen Kaut za sekání.
    NAHODIL - 1:2

21:40
    Zlín se z vyrovnávací trefy dlouho neradoval, po 64 sekundách reaguje LUKÁŠ NAHODIL! Pardubický forward se prokličkoval až před Kašíka, za nějž zasunul kotouč po nádherné forhendové kličce! Asistence: Radoslav Tybor.
    KöHLER - 1:1

20:36
    Zlín právě vstřelil branku!
    Parádní nástup ševců do druhé třetiny! Na 1:1 vyrovnává po 36 vteřinách hry BEDŘICH KÖHLER, který po závaru před Kristanem dokázal dorazit kotouč do branky! Asistence: Jiří Marušák.
    KAUT - 0:1

16:50
    Východočeši se v závěru první třetiny ujímají vedení! TOMÁŠ KAUT vyhrál nad Leškou buly a poté parádní ranou překonal Kašíka! Bez asistence.

14:30
    Uvidíme další přesilovou hru beranů, Lukáš Radil inkasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

11:35
    Síly na ledě se vyrovnávají, za držení protihráče odchází na trestnou Leška.

10:21
    Další početní výhoda pro domácí, za hru vysokou hulí vyloučen Špaček.

05:08
    Bude se hrát čtyři na čtyři, dvě minuty za podražení obdržel pardubický střelec Sýkora.

04:36
    Vyloučení na domácí straně, hosté si zahrají svojí první přesilovku.

Branky a nahrávky: 21. Köhler (Marušák) – 17. Kaut, 22. Nahodil (Tybor), 45. Radil (Benák)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Kotvan, Marušák, Žižka, Valenta, Řezníček, Tesařík – Köhler, Leška (A), Balaštík (A), Čajánek (C), Holík, Kubiš, Veselý, Vlach, Ondráček, Čech, Popelka, Okál
    HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Čáslava (C), Píša, Ščotka, Benák, Mojžíš, Gregorc, Havlík, Kaut – Semorád, Zohorna (A), Sýkora (A), Tybor, Nahodil, Radil, Starý, Špaček, Kolář, Cetkovský, Voženílek, Moučka

Rozhodčí: Fraňo, Hejduk – Hlavatý, Tošenovjan