Havlíčkův Brod – Jablonec n/N 3:0 (kon.) | HC Boskovice – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
HC Boskovice
2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Pátek 26.09.2014, 18:00 • Zimní stadion Boskovice • Liga staršího dorostu

59:48
    Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č. 85 Tomáš Peša – 2 minuty, faul loktem.

59:26
    Vyloučen hráč týmu HC Valašské Mezíříčí č. 18 Daniel Juříček – 2 minuty, podražení

55:44
    Verdikt rozhodčího se nelíbil domácímu hráči č. 41 Dominiku Fabiánkovi a hlavní rozhodčí mu udělil osobní desetiminutový trest.

55:44
    Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č. 13 Jan Procházka – 2 minuty, napadení

55:33
    Až teď vylučuje hlavní rozhodčí František Held hráče týmu HC Valašské Mezíříčí č. 22 Daniela Dostála – 2 minuty, krosček

42:10
    Současně vyloučeni hráč týmu HC Valašské Mezíříčí č. 8 Lukáš Pernický na 5 minut + osobní trest do konce utkání za bodnutí špičkou hole a hráč týmu HC Boskovice č. 16 Jiří Šmahel rovněž 5 + OK za bodnutí koncem hole. Pětiminutové tresty odsedí za hosty hráč č. 10 Lukáš Fojtášek a za HC Boskovice hráč č. 15 Lukáš Šmíd. Oba pětiminutové tresty se vyruší a bude se hrát přesilovka hostů 5 na 4.

41:57
    Vyloučen hráč týmu HC Valašské Mezíříčí č. 14 Lukáš Palacký – 2 minuty, podražení

35:34
    Vyloučen hráč týmu HC Valašské Mezíříčí č. 15 Patrik Cvečka – 2 minuty, nedovolené bránění

35:13

35:05

33:07
    Domácí hráli v šesti a rozhodčí si toho všimli. Hráčkskou lavici potrestali menším trestem 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí hráč č. 15 Lukáš Šmíd

30:49
    Domácí mají šanci srovnat. Za hákování byl na dvě minuty vyloučen hráč hostů č. 20 Petr Lukáš.

25:42
    Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č. 41 Dominik Fabiánek – 2 minuty, držení

22:20
    Další vyloučení domácího hráče. Tentokrát byl dvěma minutami za podražení potrestán hráč č. 11 Ondřej Šindelář.

20:24
    Hned ze začátku druhé třetiny vyloučil hlavní rozhodčí domácího Ondřeje Slavíčka na 2 minuty za sekání.

09:49
    Vyloučen hráč týmu HC Valašské Mezíříčí č. 7 Vladimír Hurta – 2 minuty, sekání. Domácí hrají přesilovou hru 4 na 3

9:30
    Vyloučen hráč týmu HC Valašské Meziříčí č. 22 Daniel Dostál – 2 minuty, podražení

08:59
    Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č. 22 Denis Pospíšil – 2 minuty, podražení

06:36
    Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č. 88 Dominik Vyskočil – 2 minuty, držení

04:17
    Vyloučen hráč týmu HC Valašské Mezíříčí č. 4 Daniel Csapai – 2 minuty, faul kolenem

Stanislav Scheiner

Branky a nahrávky: 9. Šmahel (Slavíček), 22. Csapai (Řečinský), 29. Cvečka (Dostál), 32. Šmahel (Slavíček), 44. Cvečka

HC Boskovice: Nečas, Külzer Jan – Šindelář, Procházka, Hejduk, Res, Fabiánek "C", Hořava – Külzer Niklas, Hrubeš Mikuláš, Slavíček, Šmíd, Šmahel, Pospíšil, Malach, Peša, Vyskočil, Hrubeš Kryštof
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Jeřábková, Mach – Csapai "A", Kysučan, Fajmon, Fojtášek, Gonos, Mikuš – Hurta "C", Pernický, Palacký Jakub, Daron, Řečinský, Palacký Lukáš, Cvečka, Juříček, Blaha, Lukáš, Dostál

Rozhodčí: František Held (hlavní) – Marek Čelechovský, Josef Zapletal