Omsk – Soči 8:1 (kon.) | Barys – Dynamo Moskva 1:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Chabarovsk 3:1 (kon.)
Magnitogorsk – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Riga – Vladivostok 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Minsk 2:0 (kon.)
Čerepovec – Toljatti 4:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 5:6 (po pr.)
Petrohrad – Viťaz 7:1 (kon.) | Jokerit – Atlant 4:2 (kon.)

Marcel Hossa (DIN) 1+0, čas na ledě 17:04
    Jan Kolář (VLD) 0+0, čas na ledě 19:53, 2 trestné minuty (16:32:23)

Zásahy brankářů

Jakub Sedláček 26
    Ilja Proskurjakov 24

Dnes jsme viděli průměrné utkání, ve kterém měli po většinu času převahu domácí hráči. Do vedení se dostali v 19 minutě zásluhou přesilovkové branky Cibulskise. V druhé třetině nejdříve srovnal Zubov, ale o sedm minut později vrátil opět v přesilové hře vedení na domácí stranu Mikelis Redlihs. Poslední třetinu opět odehráli lépe domácí a také se dostali do dvojnásobného vedení zásluhou Indrašise. Tři minuty před koncem sice snížil Pyett při powerplay, ale Marcel Hossa trefil dvě sekundy před závěrečnou sirénou odkrytou branku a uzavřel dnešní skóre. Riga si tak připsala vítězství 4:2 a Admiral zůstává stále bez bodu z venkovních hřišť. Já vám děkuji za sledování dnešního onlajnu a těším se na vás při dalším zápase ruské KHL.

60:00
    HOSSA - 4:2

59:58
    Riga právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! Do prázdné brány se trefuje MARCEL HOSSA, který je tak odměněn za dnešní výkon.

59:14
    Proskurjakov opět míří na lavičku a Vladivostok se bude snažit o vyrovnání.

59:06
    Oddechový čas pro hosty.
    PYETT - 3:2

59:06
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Tak máme tady závěrečnou zápletku. Admiralu se vyplatilo odvolání brankáře a LOGAN PYETT snižuje na 3:2! Asistence: Niclas Bergofrs

57:43
    Admiral to ještě zkouší v šesti a odvolává Proskurjakova.

Z důvodu technických problémů budu pokračovat jen ve zkráceném přenosu.

56:45
    Hossa se opět probíjel k zakončení, ale se svou snahou neuspěl. Slovenský útočník je dnes velmi aktivní a dělá velké problémy obraně Vladivostoku.

56:00
    Na druhé straně se dostal kotouč ke Gorškovovi, který byl úplně sám před Sedláčkem. Český brankář situaci zvládl. Přeci jenom neměl Gorškov moc času na zakončení.

55:42
    Bicevskis se Saulietisem se snažili dorážet na hranici brankoviště, ale Proskurjakov situaci zvládl. To byla opět nepříjemná chvilka pro hostujícího gólmana.

54:49
    Ilja Zubov kroužil po celém obranném pásmu Rigy až vykroužil do středního pásma.

54:17
    Po neurovnané pasáži se ke střele dostal Bergfors, ale Sedláček opět s přehledem přikryl kotouč.

53:00
    Vladivostoku se nyní nic nedaří a hráči Rigy se díky napadání dostávají lehce ke kotoučům. Jestli chce Admiral vyrovnat, bude muset přidat plyn.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 19. Cibulskis (K.Redlihs, M.Redlihs), 38. M.Redlihs (Videll, K.Redlihs), 53. Indrašis (Mejja), 60. Hossa – 31. Zubov (Ugarov), 60. Pyett (Bergofrs)

Dinamo Riga: Sedláček (Masalskis) – Redlihs,Cibulskis,Genoway,Pujacs,Porejs,Sotnijeks,Augstkalns,Skvorcovs,-Darzins,Videll,Redlihs M. – Hossa,Sčastlivyj,Indrašis – Cibulskis,Bicevskis,Mejja – Jelisejevs,Upitis,Saulietis
    Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Ahonen) – Osipov,Pyett,Kolář,Volodin,Davydov,Kuzmin,Lisov – Bergfors,Gynge,Gorošanskij – Lisin,Zubov,Ugarov – Sokolov,Byvalcev,Makarov, – Gorškov,Ušenin Vl.,Ušenin Vy.

Rozhodčí: Bukin,Komarov – Strelcov,Tarasov (všichni RUS)