Vsetín – Zlín 1:6 (kon.) | Pardubice – Jihlava 3:6 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 2:4 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 1:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 5:4 (1:0 po s.n.) | Havířov – Vítkovice 5:1 (kon.)
Třinec – Poruba 2011 0:0 (odl.) | Letňany – Kladno 1:3 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 4:1 (kon.)
Písek – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | PZ Kladno – Slavia 2:9 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 1:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:6 (1:0, 1:2, 1:4)
HC Dukla Jihlava
Sobota 27.09.2014, 12:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

Tento duel je již minulostí, hosté dokázali otočit vývoj utkání a odváží si z Pardubic tři body. To je ode mne pro tuto chvíli vše, na shledanou. (14:09:49)

60:00

59:23
    Ani poslední sekundy duelu hráči nevypouštějí a hrají naplno.

59:00
    Zbývá poslední minuta poslední třetiny.

58:58
    Dukla právě vstřelila branku!
    PAVEL KOUSAL dokázal trefit odkrytou bránu a navyšuje vedení svého celku.

58:34
    Pojišťováci ještě jednou zkoušejí hru bez brankáře.

57:54
    Daniel Voženílek přišel o kotouč v útočném pásmu, Pardubice se ke kotouči za malou chvíli dostaly zpět.

57:33
    Na konci zápasu se začíná přiostřovat, oba celky hrají velice důrazně.

57:04
    Současně vyloučeni Samuel Rudy a Tomáš Mejzlík za hrubost.

57:04
    Po zákroku Brože se před jeho brankou strhla potyčka, rozhodčí vše rychle řeší a odtrhávají hráče od sebe.

56:48
    Gólman Červený je opět pryč z brány!

56:13
    Rudyho přihrávku nikdo nezachytil, Červený se vrací zpět do své brány, je odpískáno zakázané uvolnění.

55:39
    Pardubice odvolávají brankáře, hrají v šesti hráčích v poli!

55:24
    Oddechový čas pro domácí.

55:24
    Rostislaf Klofáč dává pardubickým ještě naději, je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

55:00
    Domácí to budou mít už hodně těžké, pět minut před koncem prohrávají o dvě branky.

54:36
    ONDŘEJ NAJMAN obral protihráče o kotouč a ani faul ho nezastavil k zasunutí puku za brankovou čáru. Bez asistence.

54:27
    Pardubice se nemohou dostat z obranné třetiny.

53:51
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Horynovu střelu od modré tečoval za Brožova záda MATĚJ KREJČÍK a snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Horyna.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 18. Boček (Jajcay, Roubal), 29. Rohlík (Martinec), 54. Krejčík (Horyna) – 29. Vala (Oščádal), 31. Bambula (Najman, Klofáč), 45. Peschout (Srnský), 54. Kolouch (Srnský), 55. Najman, 59. Kousal

HC Dynamo Pardubice: Červený (Vlk) – Faltys, Rudy, Horyna, Kučera, Vála, Šklíba, Mikulčák, Boček – Bureš, Krejčík, Cach, Petrus, Hoskovec, Roubal, Rohlík, Kubišta, Dušek, Voženílek, Jajcay, Martinec.
    HC Dukla Jihlava: Brož – Pospíchal, Pražák, Váňa, Smutný, Klofáč, Krtek – Kolouch, Srnský, Najman, Ondráček, Mejzlík, Berka, Bambula, Peschout, Vala, Kousal, Zayml, Oščádal.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Lučan