Omsk – Soči 8:1 (kon.) | Barys – Dynamo Moskva 1:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Chabarovsk 3:1 (kon.)
Magnitogorsk – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Riga – Vladivostok 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Minsk 2:0 (kon.)
Čerepovec – Toljatti 4:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 5:6 (po pr.)
Petrohrad – Viťaz 7:1 (kon.) | Jokerit – Atlant 4:2 (kon.)
Jokerit Helsinky
4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
Atlant Moskevská oblast
Sobota 27.09.2014, 16:00KHL

Tímto se s vámi loučím a zase někdy u KHL napočtenou. (18:24:43)

Zápas vyhrálo zaslouženě domácí mužstvo, které si ve třetí třetině pohlídalo dvoubrankové vedení. Mytišči dnes tahalo za kratší konec provazu a připsalo si další porážku.

60:00

59:29
    Z hranice kruhů vystřelil Gilroy pouze doprostřed brány, kde stál domácí gólman.

59:07
    Engren na střídačce! Mytišči to zkusí se šesti hráči v poli.

58:33
    Z první vystřelil od modré Väänänen, jehož pokus chytil Engren.

58:12
    Ofsajd hostujícího mužstva.

57:43
    Od modré čáry vystřelil Tjuljapkin, jehož pokus se mezi tři tyče nevešel.

56:55
    Gilroy se dostal mezi tři hráče. Ti mu kotouč bez problému sebrali.

55:48
    V vlastním oslabení ujel domácí obraně Kozlov, jenž hledal prostor mezi betony Heleniuse. Ten si s jeho pokusem poradil.

55:28
    Hosté vyhazují a jdou střídat.

55:10
    Mezi kruhy tečoval střelu od modré Hagman, jehož pokus trefil Engrena.

54:49
    Karalahtiho střela šla nad branku.

54:36
    Za nedovolené bránění jde Dyblenko, který zastavil na útočné modré čáře protihráče.

53:47
    Lajunen mezi kruhy povalil na zem Gluchova. Puk raději přikryl Helenius, který měl celou situaci jednoduchou.

52:59
    Za brankou si vzal puk Němec, který se snažil dostat do útočné třetiny, jenže dřív než on mu přejel spoluhráč.

52:32
    Domácí útočník jel z velkého úhlu na Engrena, kterého trefil do betonu.

52:00
    Němec drží puk za brankou a čeká až mu vystřídají spoluhráči.

51:08
    Finský celek už se moc nikam nežene a čeká s čím přijde soupeř.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 16. Kapanen (Karalahti, Aaltonen), 17. McLean (Sallinen), 30. Koukal (Harju, Vänäänen), 33. Moses (Koukal) – 8. Šmeljov (Gilroy), 40. Novopašin (Gluchov)

Jokerit Helsinky: Helenius – Gunderson, Lajunen, Jaakola, Karalahti, Väänänen, Ohtamaa – Hagman, Kapanen, Aaltonen – Mäki, Omark, Harju – Moses, Koukal, Huhtala – Ben-Amor, McLean, Sallinen.
    Atlant Moskevská oblast: Šikin (41. Engren) – Gilroy, Dyblenko, Němec, Novopašin, Tjuljapkin, Rukavišnikov, Baldajev, Dorofejev – Černov, Engqvist, Šmeljov – Levitsky, Taraťuchin, Gluchov – Lesčenko, Jašin, Koltsov – Sošnikov, Voronin, Kozlov.