Děčín – Pelhřimov 0:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 2:1 (po pr.)
Poruba 2011 – SK Karviná 4:3 (po pr.) | SHK Hodonín – Technika Brno 1:2 (0:1 po s.n.) | Frýdek-M. – Val. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Břeclav – Opava 3:5 (kon.) | Kolín – Tábor 1:5 (kon.) | Klatovy – Řisuty 2:5 (kon.)
Sokolov – Žďár n/S 5:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Bílina 4:1 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 1:3 (kon.)
Kobra – Nymburk 4:2 (kon.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 27.09.2014, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Západ

V úvodu třetí třetiny svojí aktivitou a dvěma přesnými zásahy rozhodli domácí o prvním vítězství v této sezóně. Hosté stačili již pouze v poslední minutě korigovat. V dalším domácím utkání se Žihadla představí ve středu 8.10., kdy od 18 hod hostí HC Řišuty. (20:53:23)

60:00

59:27
    Klášterec právě vstřelil branku!

MAREK JÁCHYM po přihrávce Hrdličky trefil levý kout Dusíkovy brány.
    Asistence: Lukáš Hrdlička, Jan Strejček.

58:44
    Barták předložil přihrávku Trojanovi na teč, Kaššák se štěstím vyrazil betonem

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny

56:47
    Trojan se proháčkoval z rohu až před branku, v rozhodujícím okamžiku mu do střely vložil hůl hostující obránce a touš skončil nad brankou