Úterý 30.09.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice • Extraliga staršího dorostu

59:32
    Prudké nahození Zadiny od mantinelu vyráží Groh se štěstím nad svou branku.

57:41
    Současné vyloučení! Emil Veselý (HKR) v menší šarvátce za svou brankou doslova serval košík domácímu Rohlíkovi a dostává 2 minuty za hrubost. Druhý jmenovaný obdržel 2 minuty za sekání, když sekl Groha do lapačky.

53:28
    Po chybě Horyny ujížděl sám na Červeného Hofman, ale neuspěl.

52:54
    Vyloučení Pardubic! Faul snad ještě zbytečnější předvedl jako přes "kopírák" Andreas Jajcay, menší trest 2 minuty za podražení.

51:34
    Vyloučení Hradce! Štěpán Matějček dostává 2 minuty za podražení protihráče. Zbytečný faul v útočném pásmu.

44:13
    Hostující Radovan Pavlík najížděl z pravé strany na branku, kterou hájí Patrik Červený a nakonec ji minul jen o malý kousek.

39:52
    Kusý z konce kruhu trefil tyč Grohovi branky a jen vztekle udeřil hokejkou do mantinelu.

35:10
    Vyloučení Pardubic! Matouš Boček nedovoleně atakoval protihráče za svou brankou a dostává 2 minuty za napadení.

34:58
    Jakub Martinec nechtěně přikopl puk Matějčkovi a ten protáhl Červeného střelou na lapačku.

32:26
    Hradec právě vstřelil branku!
    A domácím se tato přesilovka opravdu nepovedla. DAVID CHALUPA dorazil do odkryté branky střelu Liera a Patrik Červený už byl bezmocný. Hradec se tak ujímá vedení v dnešním zápase. Asistence: Daniel Lier. 0:1

31:46
    Hosté ujížděli v oslabení dokonce tři(!) na jednoho, ale sami se dostali s pukem až do rohu.

30:37
    Vyloučení Hradce! A pozor, hosté jdou do tří! Provinil se brankář Dominik Groh, který podrazil jednoho z domácích. Trest na 2 minuty odpyká David Malík.

29:27
    Vyloučení Hradce! Ale ne na dlouho. Tomáš Hofman si pomohl faulem a dostává 2 minuty za hákování.

27:34
    Jeden z pardubických mladíků teď trestuhodně minul Grohovu branku, snad z brankoviště.

27:20
    Vyloučení Hradce! Hostující celek hrál dobrých 15 vteřin v šesti hráčích a rozhodčí nakonec museli upozornit na tento jev až samotní diváci. Trest za hráčskou lavici odpyká Sebastian Šmída.

25:03
    Nyní si však Martin Franc naložil velké sousto a může děkovat Červenému, který zlikvidoval šanci hostů z před brankového prostoru.

21:08
    Tvrdá střela bez přípravy v podání Martina France minula hostující klec jen o centimetry!

17:32
    Vyloučení Pardubic! Z kategorie naprosto zbytečných nutno dodat. Nikým neatakovaný Boček poslal kotouč vysoko nad plexisklo a dostává 2 minuty za zdržování hry.

15:51
    Vyloučení Pardubic! Ondřej Vála dostává 2 minuty za hrubost.

12:50
    Obrovské zaváhání mezi kruhy v podání Machaly nezužitkoval hostující Matějček, když nedokázal střelou překonat výborného Červeného!

10:18
    David Voženílek svou dělovkou po buly orazítkoval pravou tyč hostující svatyně!

08:53
    Martinec s Bureš uháněli na osamoceného hradeckého obránce a prvně jmenovaný po své střele nevyužil nepozornosti Groha a dorážku minul.

02:53
    Vyloučení Hradce! Radovan Pavlík usedá za katr na 2 minuty za sekání.

02:23
    První velká šance zápasu! Ondřej Machala efektně udělal kličku jednomu z hostujících zadáků a uháněl tváří v tvář Grohovi, ten ho však vychytal zákrokem vyrážečkou.

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 33. Chalupa (Lier)

HC Dynamo Pardubice: Červený (Vlk) – Faltys, Rudy, Bureš, Krejčík, Kusý, Horyna, Kučera, Vála, Franc, Hoskovec, Roubal, Rohlík "C", Kubišta, Mikulčák, Boček, Dušek, Voženílek, Jajcay, Ružička, Martinec.

Hlavní trenér: Miroslav Vybíral.

Královští lvi Hradec Králové: Groh (Vítešník) – Lier, Hronek, Hroudný, Havránek, Veselý – Kynčl, Pavlík, Zahradník "C", Chalupa, Malík, Matouš, Hnik, Hofman, Matějček, Hidveghy, Hejna, Moník, Šmída.

Hlavní trenér: Petr Luštinec.

Rozhodčí: Barek – Potůček, Kis