Opava – Přerov 3:2 (kon.) | SK Karviná – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 3:6 (kon.)
Řisuty – Kolín 0:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 1:3 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 3:10 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 4:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 2:5 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 6:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 4:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 1:2 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
2:5 (1:2, 1:2, 0:1)
NED Hockey Nymburk
Sobota 04.10.2014, 18:00 • ZS Pelhřimov • 2. liga skupina Západ

Máme za sebou další utkání Ledních Medvědů. Zastupitelé města Pelhřimova Ladislav Med a JUDr. Josef Doubek předávají ceny nejlepším hráčům – za hosty brankář Roman Matoušek a za domácí útočník Filip Beneš.

Třetí třetina jen dokreslila trápení pelhřimovského celku, které dovršili hosté pátou brankou v síti Filipa Baruse. Dnešní zápas domácímu celku hrubě nevyšel, vázla především rozehrávka, ze které hrozili Nymburští rychlými protiútoky a tato taktika dnes slavila úspěch. Tímto neveselým konstatováním se s Vámi dnes loučím a v některém dalším domácím utkání Pelhřimova napočtenou (20:08:37)

60:00

59:40
    Diváci již opouští svá místa...

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny a celého zápasu.

57:51
    Plachý se tlačil do šance, ale jeho přihrávkaKopicovi byla hodně nepřesná

57:29
    Barus kryje ve své výstroji Křížovu střelu.

57:01
    Utkání, ve kterém tahají domácí za kratší konec provazu, se pomalu ale jistě dohrává.

56:31

56:22
    Votápek pouze do Matouškova betonu.

56:03
    Hosté vyhazují.

55:29
    Filip Beneš a po něm Martin Hadrava měli dobré šance na skórování, ale Matoušek dnes zasahuje s jistotou.

54:57
    Další nepřesná rozehrávka domácích.

54:31
    Hosté v šesti a rozhodčí to vidí. Na trestnou míří Protivný.

53:54

53:35
    Minárik to zkoušel individuálně, ale na Matouška si nepřišel.