Opava – Přerov 3:2 (kon.) | SK Karviná – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 3:6 (kon.)
Řisuty – Kolín 0:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 1:3 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 3:10 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 4:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 2:5 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 6:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 4:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 1:2 (kon.)

59:48
    Domácí honí puk po rozích a nemůžou se dostat do šance. Břeclav hraje v plném počtu.

58:50
    Hosté vyhazují.

58:46
    Tečovaná střela jednoho z domácích jde mimo bránu, následně s trochou štěstí Šurý likviduje odražený puk.

58:34
    Domácí to zkouší v šestí bez brankáře.

58:34
    Vhazování před Šurým.

58:22
    Domácí jsou kompletní a začíná jejich zkrácená přesilovka.

57:39
    V tomtéž čase si domácí vyžádali oddechový čas.

57:39
    Síly na ledě se srovnají. Za hru vysokou holí si dvě minuty na trestné odsedí hostující Dittrich.

56:55
    Střela švihem Dittricha šla mimo Vydrželovu bránu.

56:22
    Za nedovolené bránění vyloučen na dvě minuty domácí Martin Varga, Bobrům se tak komplikují plány na vyrovnání zápasu.

55:47
    Veliká šance hostujícího Kučery, který pálil z úhlu do odkryté brány, Vydržel s velkou dávkou štěstí kryje.

54:45
    Domácí hráči ne a ne se dostat do brankových příležitostí. Břeclavská obrana je skutečně velmi pevná.

53:23
    Domácí se pokoušejí překvapit hostující obranu dlouhýma přihrávkama, břeclavská obrana je však pozorná.

52:42
    Oddechový čas pro hosty.

52:41
    Domácí jsou teď mírně aktivnějším týmem, Břeclav však nebezpečně hrozí z brejkových situací.

51:29
    V těsné blízkosti před Vydrželem byl hostující Červenka, Vydržel však jeho pokus vyrazil.

50:53
    Icing hostů.

50:08
    Martiník nahazoval a Šurý drží puk v rukavici. Vhazovat se bude v útočném pásmu Bobrů.

Jan Kramář

Branky a nahrávky: 14. Škumát (Gulda, Mar.Varga) – 16. Kučera (Tobola), 33. Miklík (Tobola), 45. Kubáč (Zháňal, Nováček)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel (Svoboda) – Finkes, Gulda, Matušenko, Šimek, Tomiga, Zábojník, Fišera – Baroš, Kundrátek, Kysučan, Martiník, Randýsek, Slovák, Sprušil, Škumát, D.Varga, Mar.Varga
    Trenér: Jan Vavrečka

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Foukal) – Směřička, Miklík, Beneš, Svoboda, Novák, Dittrich, Hóss, Kacetl, Zháňal, Medřický, Kubáč, Červenka, Nováček, Tobola, Bláha, Prudek, Buhaj, Čápek, Papp, Kučera
    Trenér: Michal Konečný