Vsetín – Třinec 0:8 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 3:8 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 0:7 (kon.)
Pardubice – Liberec 4:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 0:2 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:1 (kon.)
Vítkovice – Zlín 5:4 (2:0 po s.n.) | Havířov – Olomouc 1:3 (kon.) | Písek – Hr. Králové 1:4 (kon.)
Letňany – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Poruba 2011 7:2 (kon.) | Slavia – K. Vary 2:1 (kon.)
HC Kometa Brno
7:2 (3:0, 3:0, 1:2)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 04.10.2014, 16:00 • Hala Rondo • Extraliga staršího dorostu

Z haly Rondo je to vše, díky za pozornost a někdy zase na počtenou. (18:09:28)

Poslední třetinu tak Poruba vyhrála, ale celkově zůstává bez bodů. Kometa si během dvou třetin vytvořila dostatečný náskok a připsala si zasloužené body do tabulky.

60:00

59:49
    Poruba právě vstřelila branku!
    Ještě jeden gól. Hosté využívají přesilovku, střídajícího brankáře Krčka překonal svižnou střelou FILIP BOHÁČ. Asistence: Lukáš Horvát.

59:37
    Lukáš Zukal vyloučen za zdržování hry.

59:13

57:49
    Michal Furch – napadení. Bude se hrát ve čtyřech.

56:54
    Tak ještě jeden faul, tentokrát na opačné straně. Boháč – držení.

56:37
    Čas z trestu Mlynáře pomalu končí, stejně tak se blíží konec tohoto sobotního mače.

55:49
    Kometa vyhazuje přes všechny čáry a nepouští soupeře do nějakých akcí.

54:50
    Za sekání vyloučen Tomáš Mlynář. Poruba má k dispozici ještě jednu přesilovku.

54:48
    Už je to taková závěrečná přetahovaná, žádné větší šance nevidíme.

53:28
    Marek Škvrně vyslal nebezpečnou střelu, ale lapačka Bayera byla na místě.

52:38
    Puk vypadl ze hřiště, poté se bude vhazovat u hostujícího strážce.

51:47
    Ostrá střela Gottharda končí ve výstroji brankáře Bayera.

50:00
    Utkání se přehouplo do posledních deseti minut, stále se hraje bez přerušení.

47:23
    Čestný úspěch hostů. V oslabení vystřelil na Krčkovu bránu Irgl a JAKUB KONVIČKA jako všudybyl stál před bránou, kde puk následně dorazil. Menší chybička brankáře, kterému puk vypadl z výstroje. Asistence: Lukáš Irgl.

46:49
    Jaromír Široký – podražení. Další přesilovka pro Kometu.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 1. Gotthard (Havránek), 2. Kratochvíl (Král), 5. Škvrně (Král, Ferda), 26. Havlát (Gotthard), 36. Škvrně (Heinrich), 40. Ferda (Trnka, Škvrně), 46. Heinrich (Škvrně, Trnka) – 48. Konvička (Irgl), 60. Boháč (Horvát)

HC Kometa Brno: Slavíček (30. Krček) – Trnka, Vágner, Furch, Sedláček, Zukal, Král, Kratochvíl, Gotthard, Havlát, Heinrich, Hasoň, Mlynář, Čejka, Škvrně, Lacombe, Hroudný, Ferda, Havránek. Trenéři: Marek Moskal, Aleš Křetínský.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (5. Bayer) – Olšr, Šustala, Široký, Boháč, Prokeš, Konvička, Prepsl, Holub, Csabala, Malát, Stach, Dang, Nardelli, Žídek, Horvát, Irgl, Korec. Trenér: Petr Rambousek.

Rozhodčí: Coufal – Klein, Linhart