Berani Zlín
5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
HC Kometa Brno
Neděle 05.10.2014, 13:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu

Zlínští hráči se radují z výhry a skáčou rybičky směrem ke svým fanouškům. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dne a u hokeje zase někdy na počtenou. (14:53:43)

Je tu konečná siréna a domácí se radují z výhry 5:0. Hlavní zásluhu na ní má střelec hattricku Michal Gago a bezchybný gólman David Ling ,který dnes udržel čisté konto.

60:00

59:49
    Domácí jsou s pukem v útočné třetina a snaží se ještě přidat šestý gól. Na tom jim už ale asi čas nezbude.

59:06
    Ten si teď vychutnal střelu z kruhu a efektivním máchnutím ukryl kotouč do lapačky.

58:43
    Buly po pravici Slavíčka.

58:27
    Už už se hosté dostávali do ohrožení branky, ale včas se objevil zlínský hráč a akci jim překazil.

57:19
    Puk je na hokejkách domácích a ti s ním kombinují v útočné třetině.

56:29
    Ránu od modré schoval Ling mezi betony.

56:10
    Domácí jsou už zase v plném počtu.

56:02
    Ofsajd Komety a vyloučený zlínský hráč už brzo vstoupí na led.

55:26
    Domácí však dál hrají v oslabení. Ovšem daří se jim držet brněnské hráče od své brány.

54:20
    Zlín právě vstřelil branku!
    NICOLAS WERBIK se rozjel ke svému nájezdu, zakvedlal rameny, hodil si puk na bekhend a pohodl poslal puk nad beton ležícího Slavíčka. Bez asistence.

54:20
    Bylo nařízeno trestné střílení. To pojede faulující Werbik ,který byl při svém zakončení držen.

54:08
    Jenže domácí jdou opět do čtyř. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě dostává zlínská lavička.

53:43
    Zlín přesilovku bez větších obtíží přestál a je v plném počtu.

53:07
    Kometa si neví rady z rozehrávkou, puk je v její obranné třetině.

52:29
    Zákrok lapačkou musel proti dělovce od modré vytáhnout brankář Ling.

52:07
    Zlínští však drží kotouč na svých hokejkách.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 24. Stiksa (Gago, Procházka), 29. Gago (Procházka), 46. Gago (Karafiát), 48. Gago (Karafiát, Stiksa), 55. Werbik

Berani Zlín: Ling (Odložilík) – Padrnos, Sirota, Hradila, Váňa, Schmied, Procházka, Budil, Gazda – Fryšara, Strmiska, Peška, Miko, Mikulec, Stiksa, Karafiát, Kotek, Gago, Dlabaja, Werbik
    HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Trnka, Vágner, Furch, Sedláček, Král, Zukal, Kratochvíl, Gotthard – Havlát, Heinrich, Hasoň, Mlynář, Čejka, Škvrně, Lacombe, Hroudný, Ferda, Havránek.