Neděle 05.10.2014, 13:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu

NICOLAS WERBIK se rozjel ke svému nájezdu, zakvedlal rameny, hodil si puk na bekhend a pohodl poslal puk nad beton ležícího Slavíčka. Bez asistence.

54:20
    Bylo nařízeno trestné střílení. To pojede faulující Werbik ,který byl při svém zakončení držen.

54:08
    Jenže domácí jdou opět do čtyř. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě dostává zlínská lavička.

51:42
    Za podražení dostává dvě minuty opět domácí hráč a je jím Daniel Gazda, který si tak dvě minuty posedí na trestné.

50:43
    Kometa málem inkasovala při své přesilovce, když se nedomluvil Slavíčkem se svým obráncem a puk se naráz ocitl těsně před brankovou čárou.

49:28
    Za nedovolené bránění putuje na trestnou zlínský Fryšara.

47:51
    Je rozhodnuto. Karafiát poslal kotouč před branku, kde si na přihrávku počíhal MICHAL GAGO, ten zamíchal pukem a poslal ho pod horní tyčku brněnské brány. Máme tu tak čistý hattrick a jejím autorem je Michal Gago. Asistence: Jiří Karafiát. Filip Stiksa.

45:28
    Možná rozhodujíc zásah Zlína. MICHAL GAGO se napřáhl na modré, Slavíček se snažil puk zneškodnit hokejkou, ale k jeho smůle si puk srazil přes beton do sítě a Ševci vedou 3:0. Asistence: Jiří Karafiát.

43:38
    Werbik se dostal za hostující obranu a sám uháněl na Slavíčka. Pokusil se o blafák do bekhendu, jenže nezakončil přesně a svou šanci tak nevyužil.

37:14
    Dva hostující hráči byli před zlínským brankářem, ale akci až příliš překombinovali, takže se nedostali ani ke střele.

34:24
    Střela Gazdy z pozice kruhu se otřela o tyčku.

30:35
    Hostující Gotthard dostává dvě minuty za držení protihráče.

30:10
    V šanci se ocitl Fryšara. Ten byl sám před Slavíčkem, zamíchal s pukem, brněnský brankář ho jen lehce lízl betonem a puk skončil jen těsně vedle jeho tyčky.

28:05
    Domácí odskakují na rozdíl dvou gólů. Procházka nahodil kotouč před branku, kde se ho usměrnil do sítě útočník MICHAL GAGO. Asistence: Petr Procházka.

23:51
    Konečně je tady gól. Gago vybídl svou přihrávkou rychle najíždějícího FILIPA STIKSU, který se dostal až před Slavíčka, hodil si puk na bekhend a zakončil přesnou střelou do odkryté branky. Asistence: Michal Gago, Petr Procházka.

17:51
    Zlínský Fryšara dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

10:28
    Zlínský hráč se jen těžce sbíral z ledu po zákroku brněnského Ferdy, který dostává trest na 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku.

03:58
    Kratochvil v šanci. Jeho kolega mu poslal puk přímo na hokejku, ale hostující kapitán nedokázal ve výstroji Linga najít skulinku kudy by puk protlačil do sítě.

00:41
    Jen co zápas začal, máme tu první vyloučení. Na dvě minuty za hákování putuje na trestnou hostující Sedláček.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 24. Stiksa (Gago, Procházka), 29. Gago (Procházka), 46. Gago (Karafiát), 48. Gago (Karafiát, Stiksa), 55. Werbik

Berani Zlín: Ling (Odložilík) – Padrnos, Sirota, Hradila, Váňa, Schmied, Procházka, Budil, Gazda – Fryšara, Strmiska, Peška, Miko, Mikulec, Stiksa, Karafiát, Kotek, Gago, Dlabaja, Werbik
    HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Trnka, Vágner, Furch, Sedláček, Král, Zukal, Kratochvíl, Gotthard – Havlát, Heinrich, Hasoň, Mlynář, Čejka, Škvrně, Lacombe, Hroudný, Ferda, Havránek.