Olomouc – Warriors Brno 6:1 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 4:1 (kon.) | Zlín – Vsetín 4:0 (kon.)
Jihlava – Č. Budějovice 2:4 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 9:6 (kon.) | Pardubice – Letňany 10:1 (kon.)
Rytíři Kladno
9:6 (2:3, 4:3, 3:0)
HC Litvínov
Neděle 05.10.2014, 13:30 • ČEZ Stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Po urputné přestřelce dokázali nakonec získat vítězství na svou stranu domácí Rytíři! Ti vstoupili do třetí periody mnohem aktivněji než soupeř a rozhodli v ní celé utkání. Ve 40. minutě poslal svůj tým do vedení, dnes fantastický, Hrabík. V 50. minutě už to bylo o dvě branky, když přesně zamířil Martin Bláha. A v 57. minutě dokonal dílo Hrabík, který zaznamenal hattrick. Domácí tak získávají na svém ledě 3 body. Naopak Litvínov si na první body v tomto ročníku extraligy ještě bude muset počkat. (15:50:05)

60:00

59:24
    Vaněk byl na modré příliš nedočkavý a připravil tak svůj tým o jednu z posledních šancí.

58:46
    Až nyní po delší době se snaží vymyslet něco hosté.

58:19
    S pukem už hrají výhradně jen domácí.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:39
    Kladno právě vstřelilo branku!
    KRYŠTOF HRABÍK završuje svůj hattrick! Jeho střela od modré proletěla až za záda litvínovského brankáře. Asistence: Matyáš Zelingr.

56:18
    Za napadení je vyloučen Čapek (LIT).

55:39
    Veber výborně zastavil ujíždějícího Černého.

55:18
    Po další povedené kladenské akci se bude vhazovat po Janouškovcově levici.

54:20
    Hrabík došel až před Janouškovce a nakonec svým důrazem málem dotlačil puk až do branky. Brankář si na poslední chvíli poradil.

53:32
    Vacínova přihrávka na rozjetého Pecha pouze přeskočila hokejku druhého jmenovaného.

53:04
    Zelingr si poradil v obranném pásmu na podtrženou jedničku.

52:29
    Dlouhý clonil dobře před bránou, ale Janouškovec si i tak letící puk našel.

51:37
    Myšák byl hodně důrazný do brány a přesouvající se Kodad musel jeho střelu vymetat hokejkou pryč z brankového prostoru.

50:54
    Do rychlého protiútoku ujel Kalaj, ale brankář hostí byl na jeho střelu připravený.

50:00
    Filip se prokličkoval až před Janouškovce, který jeho střelu dokázal ještě vyrazit, ale poté, když byl na zádech, již nemohl dosáhnout na dorážku MARTINA BLÁHY. Asistence: Matyáš Filip.

49:20
    Kodad nyní sám nevěděl, kde má kotouč a nakonec až s jedním z obránců, který ležel v brankovišti, dokázal situaci uklidnit.

48:48
    Vopat si sjel za obránce Kladna, ale přihrávku dostal až příliš před sebe a kotouč tak zastihl až za Kodadovou bránou.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 11. Filip (Kalaj, Zelingr), 13. Kouba (Hrabík), 27. Kouba (Hrabík, Zelingr), 28. Zelingr, 33. Hrabík, 38. Kalaj (Hrabík), 43. Hrabík, 50. M.Bláha (Filip), 57. Hrabík (Zelingr) – 3. Pavlíček, 17. Myšák (Pavlíček), 20. Pavlíček (Pech), 23. Černý (Vacín), 25. Kordule (Cikánek, Myšák), 32. Myšák (Vaněk, Cikánek)

Rytíři Kladno: Jiroušek ( 25. Kodad) – Haspeklo, Matula, Veber "A", Slabý, Šmolík, Dlouhý, Filip, Kryll "A", Rudovský, Zelingr – Karásek, Rejzek, Jelínek, Kleveta, V.Svoboda, Kalaj "C", M.Bláha, O.Bláha, Kouba, Hrabík
    HC Litvínov: Janouškovec (Kožnar) – Cikánek, Fraško, Bártek, Čapek, Havlík "A", Žižka, Liška – Zirtoni, Pavlíček, Vopat, Vacín, Kordule, Berka, Černý, P.Svoboda, Kanický, Myšák "C", Vaněk, Pech

Rozhodčí: Frühauf – Řešátko, Holý