Dynamo Moskva – Jaroslavl 2:0 (kon.) | Viťaz – Soči 2:4 (kon.)
2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
HK Soči
Úterý 07.10.2014, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji vám příjemný večer a u dalších onlajn přenosů na počtenou. (19:50:53)

Je konec! Domácí se v závěrečné třetině snažili vyrovnat, ale naopak ve 45. minutě udeřil Emmerton, což bylo tvrdé K.O. Od té doby si Viťaz nedokázal vytvořit vyloženou příležitost ke skórování a nováček KHl ze Soči v pohodě ubránil vítězství 4:2. Dnes podali hosté opravdu dobrý výkon a zdá se, že se začínají v Kontinentální hokejové lize otrkávat.

60:00

59:38
    Kempe vrátil puk Horákovi, který střílel z kruhu, ale v tomto českém souboji byl opět úspěšnější Tomáš Pöpperle v bráně Soči. Dnes zvítězí hosté!

59:05
    Domácí to zkouší v šesti!

59:00
    Nyní dokonce ofsajd posouzený jako úmyslný. Minutu před koncem vhazování v obranném pásmu Čehova.

58:40
    Makejev zkoušel tečovat nahození před Pöpperlem, ale kotouč končí až ve středním pásmu.

58:20
    Cyganov nestihl vyjet z útočného pásma a je to postavení mimo hru.

58:06
    Chvíli jsme čekali na to než se vrátí čas a už můžeme pokračovat. Uvidíme zda se domácí dostanou do závěrečného tlaku.

57:19
    Ignatuškin vybojoval puk pro Krutov, který ihned z otočky pálil z mezikruží. Nepřesně!

56:49
    Hosté vybojovali vhazování v útočném pásmu. Takhle jim to určitě vyhovuje.

56:18
    Ščerbina otravoval domácího obránce natolik, že se dostal ke kotouči, ale byl příliš vyveden z míry a upadl. Bez cizího zapříčinění.

55:23
    Maxim Afinogenov opět neúspěšný! Domácí kapitán měl v tomto zápase hodně příležitostí ke skórování, avšak ani tato střela zápěstím se neuchytila.

54:58
    Horák dobře přenechal kotouč Grebeškovi jehož střelu zastavil před Pöpperlem Wilson. Český brakář rychle zareagoval a černou gumu přikryl pod lapačkou.

54:28
    Domácí snahu pro změnu zastavuje ofsajd.

54:15
    Domácí opět vytlačeni až do vlastního pásma.

53:16
    Andre Petersson nepříjemně tečoval střelu Wilsona, ale Säteri skvěle zareagoval. Finský gólman si poradil i s dalším pokusem a přerušue hru.

52:15
    Nyní už Cyganov dostal kotouč, ale odjel s ním do středního pásma. Obrana hostů nyní pracuje opravdu skvěle.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 30. Kempe (Horák, Cyganov), 37. Šitikov – 8. Petersson (Ščitov, Plechanov), 20. Pervyšin (Emmerton, Koledov), 25. Petersson (Krikunov, Plechanov), 45. Emmerton

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Porseland, Grebeškov (A), Golovkov, Selezňov, Berdjukov, Klimontov, Grišin– Cyganov, Kempe, Horák – Soloduchin (A), Kokšarov, Koroljov – Ziazov, Afinogenov (C), Makejev – Jakubov, Šitikov, Šatskij – Ivanov.
    HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Wilson, Sčitov (A), Koledov, Pervyšin (C), Petrov, Pautov, Plechanov – Krutov, Emmerton, Ljudučin – Warn, Ščerbina, Saprykin – Krikunov, Ignatuškin (A), Petersson – Děmkov, Achmetov, Morozov – Šiškanov

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Alexej Ravodin – Alexej Majtak, Jevgenij Pronskih