Irsko – Gibraltar 7:0 (kon.) | Skotsko – Gruzie 1:0 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 1:1 (kon.)
Arménie – Srbsko 1:1 (kon.) | Polsko – Německo 2:0 (kon.) | Finsko – Řecko 1:1 (kon.)
Sev. Irsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Albánie – Dánsko 1:1 (kon.)
Arménie
1:1 (0:0)
Srbsko
Sobota 11.10.2014, 18:00 • Stadion republiky Vazgena Sargsjana, Jerevan • Kvalifikace ME

Zákroky Vladimira Stojkoviće – 3 (19:58:10)

Zákroky Romana Berezovskiho – 4

Ode mě je to pro dnešek všechno. Přeji příjemný fotbalový večer.

Viděli jsme jedno z méně zajímavých utkání. Domácí se dostali v 73. minutě do vedení zásluhou Arzumanjana, ale zápas přesto končí remízou po brance Tošiće z minuty devadesáté. Rozhodně bych nyní nechtěl být v kůži Pizzelliho, který v 83. minutě neproměnil pokutový kop! Za tenhle okamžik si dovolím brankáře Stojkoviće vyhlásit za hvězdu utkání. Jen díky němu vezou Srbové z Arménie jeden bod.

90+5

90+5
    Poslední šanci utkání měl Branislav Ivanović, který se dostal zakončení, ale ve skluzu nedokázal pořádně trefit balón a ten má v moci domácí brankář.

90+5
    Další balón letěl do vápna Arménů, ale skončil u Berezovskiho.

90+5
    Poslední minuta utkání. Podaří se Srbům uzmout vítězství?

90+4
    Tadić rychle rozehrál aut, ale následně si neporadil s přihrávkou a domácí odkopávají.

90+3
    Kombinaci hostů přerušuje Sarkisov, který byl následně faulován.

90+2
    Hosté jsou velmi povzbuzeni vstřelenou brankou a Armény čekají ještě těžké tři minuty.

90+1
    První žlutá karta pro domácí. Vidí ji Varazdat Harojan.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut!
    Zoran TOŠIć - 1:1

90
    Srbsko právě vstřelilo branku!
    Tak to je rána pro domácí tým. Zablokovaná Tadićova střela se dostala k volnému ZORANU TOŠIĆOVI, který krásnou technickou střelou zpoza vápna vyrovnává! Asistence: Dušan Tadić