Hulín – Olomouc B 0:5 (kon.) | Orlová – HFK Olomouc 2:0 (kon.) | Líšeň – Prostějov 0:3 (kon.)
Třebíč – Kroměříž 3:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
0:3 (0:2)
1. SK Prostějov
Sobota 11.10.2014, 15:00 • SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga

Je tady konec a s ním další domácí porážka Líšně. Po prvním poločase si hosté vytvořili dvougólový náskok, díky brankám zkušeného Lukáše Zelenky. Ten si pozornou obranou hlídali až do konce, kdy přidal ještě třetí branku brňák v dresu Prostějova Karel Kroupa. Ve druhé půli se domácí snažili s výsledkem něco udělat, ale jak již bylo řečeno, naráželi na pozornou obranu Prostějova a pak na nepřesnou koncovku, se kterou budou jen těžko sbírat body. Jednalo se tak již o třetí domácí utkání po sobě, v němž Líšeň nedala branku. Pro dnešní den je to ze stadionu v Líšni vše, já se odtud loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera a za čtrnáct dnů při onlajn přenosu s týmem z Vyškova opět nashledanou. (17:49:10)

90+2

90+2
    Posledním hvizdem ukončil hlavní rozhodčí toto střetnutí.

90+2
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Nakopnutí míče přes obránce na dva volné hráče Prostějova, následně rychlý únik do šestnáctky, Jan Šteigl přihrál KARLU KROUPOVI, který s přehledem potřetí rozvlnil síť domácí brány.

90
    Hlavní arbitr utkání se rozhodl nastavit utkání o dvě minuty.

90
    Ještě i poslední změnu hosté využívají. Odešel Milan Machálek, na posledních pár desítek vteřin nastoupil Tomáš Langer.

87
    Tým Prostějova ještě v blížícím se konci utkání střídá. Nejprve na hřišti skončil autor dvou branek Lukáš Zelenka, zahrát si ještě na pár minut jde Martin Soušek.

87
    V závěru ještě vidíme jeden karetní trest, napomínán byl Karel Kroupa.

81
    Líšeň naposledy vystřídala. Dohráno má Rudolf Čampa, místo něj nastoupil Tomáš Vejmělek

79
    Po zahraném rohu se snažil hlavou prosadit Petr Buchta. Jeho dobře umístěný pokus k tyči stihl obránce Prostějova uklidit do bezpečí.

77
    Také v dresu 1. SK došlo ke změně, když z utkání odešel Jan Koudelka, místo něj do hry naskočil Jan Šteigl.

70
    Včasným vyběhnutím až před vápno a odkopem míče zabránil ve skórování volnému Matouškovi brankář Bureš.

67
    Trestný kop Prostějova z ca 20-ti metrů, exekutor Fládr však zamířil pouze do rukavic připraveného Veselého.

65
    V dresu Líšně došlo k dalšímu střídání. Ze hřiště odešel Fabián Slančík, na trávník nastoupil Radek Bohuslav.

59
    K zakončení z hranice vápna se chystal David Krška, nakonec si to rozmyslel, posunul míč na Lamine Falla, jenž napálil míč vedle branky.

57
    Dnešnímu utkání přihlíží návštěva 310 diváků.

46
    Do druhého poločasu nastoupili domácí s jednou změnou v sestavě, když místo Marka Širokého přišel Martin Matoušek.

46

Po prvním poločase zde vede Prostějov o dvě branky, zásluhou zkušeného Lukáše Zelenky, který využil velkých chyb domácí obrany. Líšeň měla dvě solidní šance, které nevyužila a naopak to pro ni mohlo být ještě krutější, když další šance týmu z Hané zůstaly nevyužity. Pokud chtějí domácí pomýšlet na lepší výsledek, je třeba toho do druhé půle hodně změnit a začít hrát jinak.