Chomutov – Kadaň 2:0 (kon.) | Most – Kladno 2:3 (po pr.) | Třebíč – Havířov 0:1 (kon.)
Jihlava – Motor ČB 2:3 (po pr.) | Šumperk – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 5:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Ústí n/L 2:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 15.10.2014, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

Salith Šumperk – Aleš Holík
    Benátky nad Jizerou – Tomáš Havlín (20:19:56)

Šumperk o svém vítězství rozhodl ve třetí třetině kde dokázal vstřelit tři branky. V dnešním utkání jsme viděli čtyři branky z přesilovek, o jedu se postarali hosté, zbytek zařídili domácí hráči.

60:00

59:39
    Hrníčkovu střelu vyrazil Koutský za svojí bránu.

59:20
    Beránek to zkusil ze středního pásma, Koutský zasahoval vyrážečkou.

58:38
    Králova střela z levého kruhu končí na betonech Koutského.

58:07
    Sedlák na ledě, domácí hrají v plném počtu. Hosté si v přesilovce nedokázali vytvořit žádný tlak na domácí bránu.

57:41
    Domácí teď ušetřili spoustu času přesnými nahrávkami ve středním pásmu.

56:53
    Novotný posílá puk až za bránu Vaněčka.

56:31
    Nikova tvrdá střela z modré končí nad bránou Koutského.

56:06
    Tomáš Sedlák odjíždí na trestnou lavici kde si jde odpykat dvě minuty za vysokou hůl.

55:10
    Draci právě vstřelili branku!
    Haas se nacházel za bránou Vaněčka, poté si všiml mezi kruhy nehlídaného JANA BERGERA, který střelou z první rozvlnil síť za hostujícím gólmanem. Asistence: Marek Haas, Michal Velecký.

54:41
    Ofsajd Benátek.

54:31
    Havlínova střela byla sražena do rohu kluziště.

54:00
    Vrdlovec se dostal do zakončení, Vaněček zasahoval lapačkou.

53:19
    Ordoš nahodil puk za Koutského bránu a hosté odjeli střídat.

52:55
    Haas dostal nabito od Veleckého, jeho následná střela byla zblokovaná.

52:29
    Brunec posunul puk Pláškovi, ten s ním objel bránu nakonec se dostal i do střelecké pozice. Vaněček zasahoval betony.

Jaroslav Svoboda

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 29. Berger (Sedlák), 44. Vávra (Brunec), 46. Holík (Velecký), 56. Berger (Haas, Velecký) – 39. Havlín (Niko)

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Drtil, Holík, Slavík, Sedlák, Starý, Novotný, Gewiese – Velecký, Berger, Haas – Žálčík, Moskal, Staněk – Vávra, Plášek, Brunec – Vachutka, Vrdlovec, Kužílek
    HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (Jelínek) – Říha, Jandejsek, Ulrych, Mrázek, Beránek, Niko, Havlín – Ordoš, Špaček, Král – Hrníčko, Jonák, Skalický – Bittner, Mikyska, Maďar – Krejčík, Miškovský, Vařecha – Havlas

Rozhodčí: Přikryl – Novák, Poruba