Chomutov – Kadaň 2:0 (kon.) | Most – Kladno 2:3 (po pr.) | Třebíč – Havířov 0:1 (kon.)
Jihlava – Motor ČB 2:3 (po pr.) | Šumperk – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 5:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Ústí n/L 2:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 15.10.2014, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

43:55
    Ladislav Bittner dostává pět minut plus do konce zápasu za zásah do oblasti hlavy a krku.

38:08
    Staněk si jde odpykat dvě minuty za vysokou hůl.

32:11
    Sotva Benátky dohrály přesilovku tak nyní se budou muset bránit. Josef Mikyska dostává dvě minuty za podražení.

30:09
    Hosté si zahrají přesilovku. Tomáš Drtil vyhodil puk mezi diváky a dostává tak dvouminutový trest za zdržování hry.

27:10
    Staněk byl podražený a Šumperk si zahraje přesilovku pět na tři. Ján Niko dostává dvě minuty za podražení.

25:54
    Sedlák byl tvrdě poslán k zemi a rozhodčí bude vylučovat. Jan Ordoš dostává dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku. Zároveň Ordoš dostal ještě desetiminutový osobní trest.

17:36
    Daniel Vachutka dostává 2+2 minuty za vysokou hůl.

12:00
    Vařecha při střele z pravého kruhu zlomil svou hůl.

08:48
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty si jde odpykat Říha za držení protihráče.

02:27
    Nyní si zahrají přesilovou hru hosté. Dvě minuty za hákování dostává Brunec.

00:21
    Ani ne po půl minutě hry tu máme první vyloučení. Hostující Hrníčko dostává dvě minuty za podražení.

Jaroslav Svoboda

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 29. Berger (Sedlák), 44. Vávra (Brunec), 46. Holík (Velecký), 56. Berger (Haas, Velecký) – 39. Havlín (Niko)

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Drtil, Holík, Slavík, Sedlák, Starý, Novotný, Gewiese – Velecký, Berger, Haas – Žálčík, Moskal, Staněk – Vávra, Plášek, Brunec – Vachutka, Vrdlovec, Kužílek
    HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (Jelínek) – Říha, Jandejsek, Ulrych, Mrázek, Beránek, Niko, Havlín – Ordoš, Špaček, Král – Hrníčko, Jonák, Skalický – Bittner, Mikyska, Maďar – Krejčík, Miškovský, Vařecha – Havlas

Rozhodčí: Přikryl – Novák, Poruba