Lipt. Mikuláš – Trnava 4:0 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 5:0 (kont.) | Prešov – Michalovce 4:3 (kon.)
Topoľčany – Prievidza 4:2 (kon.) | Detva – SR 18 5:1 (kon.) | Senica – Spišská N. Ves 2:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 15.10.2014, 17:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Dvoma gólmi v prvej a dvoma v poslednej tretine porazili Liptáci Trnavu 4:0. V zápase sme videli aj dosť vylúčení, aj pár vyšších trestov. Ďakujeme za pozornosť . (19:19:41)

60:00

Dnešné stretnutie sleduje 480 divákov.

55:47
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    MARTIN MARCINKO strieľa tretí presilovkový gól domácich!
    Asistencie: Erik Nitriansky a Martin Trochta.

55:00
    A ďalšie vylúčenie pre Trnavu. Jaroslav Bachratý – dve minúty za hákovanie.

53:24
    Skrátená presilovka hostí.

52:13
    Liptovský Mikuláš – Miroslav Oravec – dve minúty za podrazenie. Sily na ľade sa vyrovnajú.

51:41
    Trnava v štyroch hráčoch.

51:24
    Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za seknutie.
    Liptovský Mikuláš – Michal Uhrík – dve minúty za údery.

50:55
    A ďalšie vylúčenie Trnavy – Kristián Krajčík – dve minúty za hákovanie.

49:41
    Trnava – Martin Baran – dve minúty za hákovanie. Navyše aj desať minút nešportové správanie, do tohto zápasu už zrejme nezasiahne. A tak určite nie, dostáva aj osobný trest do konca stretnutia!