Lipt. Mikuláš – Trnava 4:0 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 5:0 (kont.) | Prešov – Michalovce 4:3 (kon.)
Topoľčany – Prievidza 4:2 (kon.) | Detva – SR 18 5:1 (kon.) | Senica – Spišská N. Ves 2:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 15.10.2014, 17:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

V Liptovskom Mikuláši sa v 11. kole stretnú tabuľkoví susedia a tak nás určite čaká zaujímavý zápas.

Liptáci sa nachádzajú len o bod za Trnavou a to majú ešte zápas k dobru. Majú pomerne vyrovnanú bilanciu zápasov: štyri výhry, tri po nájazdoch, resp. predĺžení a tri prehry. Trnava vyhrala šesť zápasov, prehrala päť, z toho jeden po nájazdoch.

MHk 32 Liptovský Mikuláš
    V kádri došlo oproti minulej sezóne k výraznej obmene. Liptáci sa rozhodli staviť na vlastných odchovancov. Výnimkou je Juraj Hollý, ktorý tu už v minulej sezóne pôsobil. Nechýbajú skúsení ťahúni Peter Bartík a Juraj Kuric, vrátili sa Martin Trochta a Radoslav Macík do útoku či Juraj Kadlubiak a Erik Nitriansky do obrany.

NAJ štatisticky:
    brankár
    – Juraj Hollý 90,53 %
    strelec – Radoslav Macík a Peter Bartík (6 gólov)
    body – Martin Trochta (3+8)
    +/- obrancov – Juraj Kadlubiak 9 (13/-4)

Porovnanie tímových štatistík:
    Góly: 35 (Trnava 40)
    Strely na bránu: 337 (Trnava 431)
    Úspešnosť streľby: 10,39 % (Trnava 9,28 %)
    Trestné minúty: 126 (Trnava 239)
    Presilovky: 58 (Trnava 70)
    Úspešnosť presiloviek: 10,34 % (Trnava 8,57 %)
    Prežitie oslabení: 86,27 % (Trnava 85,71 %)

V tíme sú tak ako minulý rok najmä domáci, a hráči, ktorí študujú alebo pracujú v Bratislave či okolí. Jednoducho, Trnava nie je profesionálnym tímom. Amatéri sa ale hokejom bavia a dávajú doň potrebné srdce. Už tretiu sezónu tu pôsobí trenčianska legenda Miro Hála, z domácich vypichnime stálice Jozefa Reha, Pala Poláčka, Martinov Barana a Čunderlíka, či Dávida Schmidta. Spomedzi posíl zaujal najviac minulosezónny najlepší strelec druhej ligy, Róbert Brandis.

brankár
    – Miroslav Hála 93,41 %
    strelec – Marek Lisoň a Tomáš Hluch (6 gólov)
    body – Marek Lisoň (6+4), Martin Baran (5+5), Róbert Brandis (4+6) a Martin Čunderlík (3+7)
    +/- obrancov – Pavol Poláček 8 (13/-5)

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

00:07
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Tak to bol expres a zároveň najnovší najrýchlejší gól v zápase v tejto sezóne! RADOSLAV MACÍK dostáva Liptákov do vedenia!

01:26
    Šanca pre Trnavu na vyrovnanie. Ján Holiga – dve minúty za podrazenie.

03:01
    Ale aj Trnava pôjde do štyroch. Róbert Brandis – dve minúty za hákovanie.

04:15
    Liptáci využívajú svoju prvú presilovú hru, hoci bola skrátená. Druhý gól pridal PETER BARTÍK.
    Asistencie: Filip Mezovský a Radoslav Macík.

05:08
    A ďalšie vylúčenie Trnavy. Kristián Krajčík – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

07:08
    Toto oslabenie Trnava ustála, Krajčík späť v hre.

12:44
    Trnava – Marek Lisoň – desať minút nešportovè správanie.

16:36
    Liptovský Mikuláš – František Poliaček – dve minúty za vrazenie.

17:30
    Ani túto presilovku nedohrá Trnava celú. Martin Čunderlík – dve minúty za podrazenie.

18:36
    Poliaček na ľade. Skrátená presilovka domácich.