Vlašim – Letohrad 3:1 (kon.) | Třinec – Most 1:0 (kon.) | Sudoměřice – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Pardubice – Kovo Praha 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 1:3 (kon.) | Kert Park Praha – Plzeň 0:1 (kon.)
HBC Enviform Třinec
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HBC Most
Sobota 18.10.2014, 13:00 • Hřiště u 1. ZŠ, U Splavu, Třinec • CROSSDOCK Extraliga

Utkání je za námi a domácí se mohou radovat z nejtěsnějšího možného vítězství, tedy 1:0. Úvod utkání byl poněkud nervóznější, ovšem poté několik šancí na obou stranách tempo hry rozproudilo a to zůstalo vysoké po zbytek utkání. Když se v minutě šestadvacáté dokázali domácí zásluhou Szotkowského prosadit, vypadalo to pro ně velmi dobře, jelikož je vstřelená branka nakopla a byli aktivnějším týmem. Hosté se však často vydávali do nebezpečných brejků, které většinou končily ve výstroji jistého Gabriela. Chválu musíme pět i na osobu gólmana hostí, jenž v třetí třetině zabránil zvýšení skóre v neprospěch hostí. Ke konci třetí třetiny se U Splavu přiostřilo, k vidění byla dokonce bitka mezi Tomisem a Málkem a další tresty do konce utkání. Na stavu skóre se však již nic nezměnilo a tak Třinec může slavit druhou výhru v této sezóně. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek víkendu a zase někdy u online přenosů z naší nejvyšší hokejbalové soutěže na počtenou. (15:46:18)

45:00

44:23
    Hulín vyloučen a hosté budou dohrávat.

43:19
    A následuje trest. Tomis dostává osobní desetiminutový a Málek 5+10.

43:19
    Tomis s Málkem již měli nakročeno do pěstního souboje, ale sudí je oddělili.

40:50
    Sledujeme sympatickou snahu hostí o vyrovnání.

38:15
    Barnošák se dostal k dorážce a trefil tyč!

37:55
    Za protesty dostává osobní desetiminutový trest Plachý.

37:55
    Plachý dokázal míček dostat do sítě, ale gól pro vysokou hůl není uznán!

37:20
    Zvejška se svým spoluhráčem dorážel, ale Soukup míč udržel před brankovou čárou.