Vlašim – Letohrad 3:1 (kon.) | Třinec – Most 1:0 (kon.) | Sudoměřice – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Pardubice – Kovo Praha 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 1:3 (kon.) | Kert Park Praha – Plzeň 0:1 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
HBC Kladno
Sobota 18.10.2014, 16:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga

HBC Alpiq Kladno byl jasně lepším týmem po celý zápas a zasloužili si vyhrát. Zatímco Elba DDM hledala jen těžce recept na jejich taktiku a rychlost hry. Z dnešního utkání je to vše a zase někdy na počtenou u CCM extraligy mužů. (17:47:20)

Střely celkem domácí 24 a hostující 27 střel.

45:00

44:50
    Elba neohrozila Jirotky branku a je hotovo.

43:53
    Domácí tým odvolal brankáře. Hra pokračuje 6 na 5.

43:50
    Domácí trenér Jelen vymýšlí akci, jak upravit výsledek dnešního zápasu, který je velice nepříznivý pro tým Elby.

43:50
    Oddechový čas pro domácí.

43:34

42:24
    Hnízdil prověřil tvrdou střelou Bandu, ale ten bez problémů vyrazil do ochranné sítě.

41:34
    Domácí hráč Prášek odchází na 2 minuty zpytovat své svědomí na trestnou lavici za sekání.

40:23
    Domácí v plném počtu. Kladnu se tato přesilová hra velice nepovedla, ale musíme pochválit domácí tým, za super držení formace v obraném pásmu.

39:52
    Alpiq v této přesilovce nemá zatím extra šanci. Nahození chytá bez problémů Banda.

39:36
    Langthaler osvobozuje domácí celek výhozem k Jirotkově brance.

38:23
    Bím dostává 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku, odchází nechápavě do kabiny. Hostující tým si teď zahraje přesilovku 5 na 3.

38:23
    Poláček tvrdě atakoval Schnaubelta a odchází na 2 minuty za krosček.

38:12
    Langthaler tvrdě seknul do Šrámkovi hole, ale rozhodčí mlčí. Prý čistý zákrok.

37:30
    V půli třetí třetiny se otáčejí strany, jelikož hostující brankář je prý oslněn slunečním světlem, které momentálně míří mimo hřiště.

36:23
    Domácí svěřenci trenéra Jelena moc tahají míčky a ztrácí je v obraném pásmu, nedokážou je dostat přes důležitou červenou čáru.

35:07
    Teďka se na chvilku ocitla Elba v útočném pásmu a vhazuje se před hostujícím brankářem. Čermák zlomil hůl, takže momentálně měla Elba více šancí.

Jiří Cícha

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 29. Soukup (Langthaler, Štěpánek) – 2. Špaček (Hnízdil), 14. Kohout (Hnízdil, Kadlec), 19. Dědič (Nosek)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Brhel) – Zápotocký, Langthaler, Soukup, Zákon, Růžička, Prášek, Štěpánek, Bím, Pilař, Šilínek, Baxa, Kváš, Poláček, Kučera, Gottfried, Řídel
    HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Kudela, Soukup, Pospíšil, Hnízdil D., Hnízdil M., Špaček, Kohout, Šrámek, Nosek, Pražák, Ogurčák, Schnaubelt, Šťastný, Šícha

Rozhodčí: Vokurka, Hrazdíra