Chabarovsk – Jaroslavl 5:4 (1:0 po s.n.) | Vladivostok – Viťaz 5:4 (kon.) | Novokuzněck – Dynamo Moskva 3:2 (2:1 po s.n.)
Novosibirsk – Soči 1:2 (po pr.) | Čerepovec – Magnitogorsk 2:1 (3:2 po s.n.) | N.Novgorod – Jekatěrinburg 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.) | Jokerit – Omsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Barys 5:3 (kon.)
    Dmitrij KAGARLICKIJ - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
    Autorem vítězné branky je DMITRIJ KAGARLICKIJ.

57:02
    Přichází vyloučení také na druhé straně. Přesilovku Magnitce nabídl nedovoleným bráněním David Ullström.

54:03
    Tohle Metallurg příliš nezvládl. V oslabení fauloval Timkin s Chabarovem, oba již sedí na trestné. Hosté se tak budou muset celé dvě minuty bránit ve třech, to je velká šance pro Severstal!

52:28
    Další komplikace pro hosty z Magnitogorsku! Batyršin bude pykat za hákování.

51:56
    Košečkin měl velké problémy zlikvidovat šanci domácích. Kazakovcev zpoza branky našel volného spoluhráče, který se ale z bezprostřední blízkosti neprosadil.

44:05
    Ibragimov oslabuje Magnitku, jelikož si v souboji nedovoleně přidržel protihráče.

40:29
    Na trestné již sedí Osala s Kovářem a Lukin s Stoljarovem. Všichni kromě českého legionáře, který se provinil sekáním, pykají za hrubost.

35:32
    Přesilovka pro Magnitku! Urbom ztratil helmu a hrál i bez povinné výstroje, čímž porušil pravidla. Sudí ho museli na dvě minuty poslat na trestnou lavici.
    Nikolaj KAZAKOVCEV - 1:1

34:32
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Urbom vyslal z modré čáry prudkou střelu, kterou Košečkin ve své výstroji neudržel. K volnému puku si sjel NIKOLAJ KAZAKOVCEV, který dokázal poslat puk do odkryté části branky. Asistence: Alexander Urbom.

31:00
    Zaripov podruhé v zápase míří na trestnou, když dostává osobní trest za nesportovní chování, odsedí si tak deset minut.

17:28
    Junkov si ideálně sjel pro pas do mezikruží. Sám před Štěpánkem ale neuspěl, trefil jen betony domácího brankáře.

15:06
    Urbom si odsedí dvě minuty za podražení. Kovář a spol. si zahrají v početní převaze.

14:16
    Koškečkin vyjel za branku a chtěl rozehrát puk. Našel však jen hokejku domácího hráče. Ten ale nedokázal trefit poloprázdnou klec!
    Michaij JUŇKOV - 0:1

13:23
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Hosté se ujímají vedení! Pare ihned po buly vypálil na branku Severstalu. Štěpánek vyrazil puk jen před sebe, kde ho ujal MICHALIJ JUŇKOV, který neměl problém dorazit do odkryté části branky. Asistence: Francis Pare.

10:11
    První přesilovka je tady a zahraje si ji Severstal. Danis Zaripov oslabuje svůj tým, dostává dvě minuty za podražení.

David Soumar

Branky a nahrávky: 35. Kazakovcev (Urbom), rozh. náj. Kagarlickij – 14. Juňkov (Pare)