ŠKP Bratislava
16:39 (12:20)
Iuventa Michalovce
Pátek 07.11.2014, 18:30 • Dom športu Bratislava • Interliga ženy

Skončil nám dnešný duel jednoznačným víťazstvom hráčok Iuventy, ktoré dominovali na hracej ploche a nedali mladému tímu ŠKP šancu. Domáce podali pekný výkon, najmä v úvodných dvadsiatich minútach, no na výbornú hru Iuventy to stačiť nemohlo. To je odo mňa na dnes všetko, lúči sa s Vami z Domu športu z Bratislavy Vladimír Korduliak. (19:51:50)

60
    Konec zápasu. (16:39)

60
    Trehubová napriahla a jej lopta opäť končí v sieti Porubskej. (16:39) (16:39)

59
    Vaninová z krídla netrafila bránku Iuventy, do konca zápasu jedna minúty. (16:38) (16:38)

58
    Krasko treťou excelentnou hráčkou v zápase pekným gólom k ľavej žrdi posiela tým Iuventy na dva góly k štyridsiatke. (16:38) (16:38)

57
    Domáce opäť stratili loptu, do brejku ju dostala Levčenko a nedala domácej gólmanke šancu. (16:37) (16:37)

55
    Krásne uvoľnenie sa pred bránkoviskom Levčenko a aj ona dnes hrá výborne, pekným gólom posiela hostky bližšie k štyridsiatke. (16:36) (16:36)

54
    Trehubová hrá dnes excelentne a znovu pekným gólom ukázala prítomným svoje umenie. (16:35) (16:35)

53
    K streľbe napriahla Krasko, trafila brvno domácej bránky a loptu po odraze na palubovku zneškodnila Porubská. (16:34) (16:34)

52
    Na začiatku 52. minúty si berie trénerka domácich Priklerová oddychový čas. (16:34) (16:34)

51
    Hruščáková svojim pekným gólom premieňa loptu v tridsiatyštvrtý gól Iuventy. (16:34) (16:34)

50
    Vargová sa v žltom drese presadila a zapísala do listiny strelcov. (16:33) (16:33)

50
    Szöllösiová sa presadila na ľavej strane a nedala Porubskej teraz najmenšiu šancu. (16:32) (16:32)

49
    Opäť v peknom obrannom zákroku Porubská, ktorá zblokovala loptu po strele jednej z hráčok hostí. (16:31) (16:31)

49
    Ďuriníková do dolného ľavého rohu premieňa svoju loptu. (16:31) (16:31)

48
    Wolingerová sa uvoľnila na strede, otočila sa osamotená s loptou, pekne vystrelila a Porubská ju cez nohy vychytala. (15:31) (15:31)