16:39 (12:20)
Iuventa Michalovce
Pátek 07.11.2014, 18:30 • Dom športu Bratislava • Interliga ženy

58
    Krasko treťou excelentnou hráčkou v zápase pekným gólom k ľavej žrdi posiela tým Iuventy na dva góly k štyridsiatke. (16:38) (16:38)

55
    Krásne uvoľnenie sa pred bránkoviskom Levčenko a aj ona dnes hrá výborne, pekným gólom posiela hostky bližšie k štyridsiatke. (16:36) (16:36)

54
    Trehubová hrá dnes excelentne a znovu pekným gólom ukázala prítomným svoje umenie. (16:35) (16:35)

52
    Na začiatku 52. minúty si berie trénerka domácich Priklerová oddychový čas. (16:34) (16:34)

51
    Hruščáková svojim pekným gólom premieňa loptu v tridsiatyštvrtý gól Iuventy. (16:34) (16:34)

48
    Wolingerová sa uvoľnila na strede, otočila sa osamotená s loptou, pekne vystrelila a Porubská ju cez nohy vychytala. (15:31) (15:31)

46
    Majzúnová vylúčená za faul pri streľbe súperky na dve minúty. (14:30) (14:30)

44
    Opäť Trehubová premenila svoj hod z bránkoviska, keď vo výskoku poslala loptu do dolnej časti bránky ŠKP. (13:28) (13:28)

43
    Trehubová premenila svoju sedmičku po pravej ruke Porubskej. (13:27) (13:27)

35
    Prehubová faulovala a rovnako tak dostáva trest v podobe dvoch minút. (12:22) (12:22)

34
    Schwarzová za faul na Wolingerovú opúšťa na dve minúty hraciu plochu. (12:22) (12:22)

33
    Holešová ukázala všetkým prítomným na palubovke svoj chrbát a nekompromisne zakončila. (12:22) (12:22)

32
    Ďuriníková sa pekne oprela do lopty a Zyková ju veľmi krásne na bránkovej čiare v páde na zem vychytala. (12:21) (12:21)

31
    Rumpelová dostala za faul dve minúty, výhodu majú hostky. (12:20) (12:20)

28
    Krasko vymietla pavučinu v hornom rohu bránky Porubskej, opäť sme videli pekný gól. (11:19) (11:19)

26
    Trehubová svoju sedmičku bezpečne premenila. (10:17) (10:17)

26
    Majerínková faulovala pri streľbe a dostala dve minúty. (10:16) (10:16)

25
    Domáce opäť stratili pred bránkoviskom Iuventy loptu, brejk zakončila pekným gólom Holešová. (10:16) (10:16)

23
    Majzúnová vylúčená za faul na dve minúty. (10:13) (10:13)

22
    Oddychový čas pre domácich, trénerka Priklerová dohovára svojim zverenkám. (9:13) (9:13)

20
    Majerníková za faul Levčenkovej dostala dve trestné minúty. (9:11) (9:11)

19
    Presne rovnako sa na druhej strane pri streľbe predviedla Trehubová, aj jej lopta skončila v hornom rohu bránky Porubskej, ale pravom. (9:10) (9:10)

19
    Marčeková sa oprela do lopty a vymietla ľavý horný roh bránky Iuventy. (9:9) (9:9)

17
    Marčeková sa previnila proti pravidlám a rozšírala skupinu hráčok so žltými kartami. (8:9) (8:9)

16
    Krasko opäť faulovala a arbitri ju posielajú von na dve minúty oddýchnuť si. (8:9) (8:9)

16
    Levčenko odchádza na striedačku za faul na dve minúty, opäť výhoda pre domáci tím. (7:9) (7:9)

14
    Výborný zákrok Porubskej, ktorá zoči-voči vychytala pri streľbe Hruščákovú. (7:8) (7:8)

14
    Ďuriníkova premenila svoj sedemmetrový hod. (7:8) (7:8)

13
    Krasko faulovala a odchádza von na dve minúty, presilovku si zahrá ŠKP. (6:8) (6:8)

11
    Krasko za ďalší faul v podaní hostiek vidí žltú kartu, hráme veru tvrdo. (4:7) (4:7)