Leverkusen – Mohuč 0:0 (kon.) | Augsburg – Paderborn 3:0 (kon.) | Hoffenheim – Kolín nad Rýnem 3:4 (kon.)
Frankfurt – Bayern 0:4 (kon.) | Freiburg – Schalke 2:0 (kon.) | W. Brémy – Stuttgart 2:0 (kon.)
Bayer Leverkusen
0:0 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 08.11.2014, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga

Skončilo nám utkání mezi Leverkusenem a Mainzem, ve kterém jsme branku neviděli. Domácí byli v prvním poločase aktivnějším týmem, branku však nepřidali. V druhém poločase zůstali v aktivitě domácí hráči a vypadalo to, že je jen otázkou času kdy se domácí dostanou do vedení. Čím blíže byl konec utkání, tím hůře se domácí dostávali k brance hostů. V utkání se tedy domácí prosadit nedokázali a hosté budou určitě z tohoto zápasu rádi za bod.

Statistisky zápasu:

Držení míče : 54% – 46%
    Střely celkem : 24:6
    Rohové kopy : 13:0 (17:23:29)

90+2

90+1
    Leverkusen je v posledních minutách v útoku hodně nepřesný a vypadá to, že z dnešního zápasu si oba celky odnesou bod.

90
    Hlavni rozhodčí nastaví 2 minuty.

90
    Hosté jsou daleko od své branky a bodový zisk je pro ně velmi blízko.

89
    Okazaki v ofsajdu.

89
    Mainz u míče a s rozehrávkou nikam nespěchá.

88
    Centr Spahiće skončil v náruči Kariuse.

87
    Ku teď zastavil protiútok hostů a vidí žlutou kartu.

86
    Střela Drmiće nemohla nadělat hostujícímu brankáři problémy.

85
    Allagui teď fauloval a u míče budou domácí.

84
    Donati nahrával pod sebe na Kruseho, jehož střelu zblokoval obětavým skluzem Bungert.

83
    V posledních minutách je hra vyrovnaná, domácí nemají tak velký tlak jako na začátku druhého poločasu. Uvidíme, pro koho bude konec zápasu šťastnějším.

82
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Levin Öztunali.

81
    Bellarabiho střela zblokována na rohový kop.

81
    Çalhanoğlu se teď dostal do dobré šance, jeho střelu ze šestnáctky vyrazil Karius na rohový kop!

80
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Daniel Brosinski, přichází Philipp Wollscheid.