SK Karviná – Poruba 2011 2:8 (kon.) | Řisuty – Nymburk 4:5 (po pr.) | Nový Jičín – Přerov 2:5 (kon.)
Technika Brno – SHK Hodonín 4:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 5:4 (kon.) | Opava – Břeclav 0:1 (kon.)
Sokolov – Pelhřimov 7:6 (po pr.) | Bílina – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:1 (kon.)
Jablonec n/N – Kolín 3:2 (po pr.) | Trutnov – Klatovy 4:3 (kon.) | Kobra – Děčín 6:3 (kon.)
Vrchlabí – Tábor 3:2 (po pr.)
HC Stadion Vrchlabí
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Tábor
Sobota 08.11.2014, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno. V prodloužení mohl rozhodnout hostující Březina, který tváři v tvář nevyzrál na domácího mága. Ihned z protiútoku proto trestal domácí Daniel Vlach a rozpoutal ve vrchlabské aréně bujaré oslavy. (20:22:30)

60:33
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Nedáš – dostaneš platí i v dnešním utkání. Druhý bonusový bod vystřelil domácímu mužstvu DANIEL VLACH. Asistence: Martin Filip.

60:17
    Jan Březina měl rozhodnutí na hokejce. Sám proti Neužilovi neuspěl.

60:01

Ve třetí části se dostali domácí do vedení zásluhou Patrika Fořta. Tábor sáhl na konci utkání k power play, kterou přetavili hosté na vyrovnávací branku, o kterou se postaral Mařík a poslal utkání do prodloužení.

60:00

59:33
    Kohouti se snaží utkání rozhodnout v základní hrací době. Domácí se pouze brání.

58:54
    Tábor právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají utkání. Kohouti tlačili na brankovišti, kde se nejlépe zorientoval MARTIN MAŘÍK a poslal utkání nejspíše do prodloužení. Asistence: Jan Boháč.

58:38
    Kohouti jsou natlačeni v útočném pásmu a Neužil musí být pořád ve střehu.

58:13
    Hosté to zkouší se šesti bruslaři na ledě.

58:13
    Oddechový čas pro Hockey Club Tábor.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:29
    Tomáš Klestil se předvedl se svou lapačkou po střele Martina Filipa.

57:05
    Zaymlova rána z levé strany skončila na betonech Neužila. Hosté mají útočné pásmo.

56:34
    Havran je s kotoučem za vlastní brankou a hledá, komu by přihrál.

55:39
    Formace Fořt, Urban a Jirků zazlobili v útočném pásmu. Hostující brankář ovšem nemusel zasahovat.

54:54
    Martin Klement naskočil na led a domácí hrají v plném počtu.

54:21
    Kohouti se nemohou rozestavit v útočné třetině a domácím se daří opět vyhodit kotouč do středního pásma.

54:05
    Jan Matějka vyhodil kotouč přes všechny čáry a osvobodil domácí.

53:42
    Boháč tečoval ránu obránce, ale jeho pokus skončil pouze za brankou Vrchlabí.

53:14
    Hamerský je na ledě a ihned se zapojuje do hry. Domácí jsou ve čtyřech.

52:54
    Domácí jdou do tří! Klement odchází na trestnou lavici za hákování. Hosté budou hrát dvacet vteřin přesilovou hru 5 na 3.

52:35
    Hosté hrají v plném počtu a zahrají si zkrácenou přesilovou hru.

52:15
    Klementovu bombu od modré kryje Klestil. Rozhodčí záhy přerušuje hru. Vhazovat se bude po levici Klestila.

51:40
    Jebavý dobrým obranným zákrokem nedovolil zakončit Březinovi.

51:14
    Počet hráčů na ledě bude vyrovnán. Za sekání si jde odpočinout Ondřej Hamerský. Hrát se tedy bude 4 na 4.

50:35
    Vrchlabí si navíc zahraje přesilovou hru. Za nedovolené bránění usedá na trestnou lavici táborský David Kellner.

50:12
    Dočkáme! Domácí aréna bouří. Z pravé strany našel přesným pasem Patrik Urban volného PATRIKA FOŘTA, který se trefil přesně pod břevno. Domácí vedou 2:1. Asistence: Patrik Urban.

50:01
    Je před námi posledních deset minut řádné hrací doby. Dočkáme se nějaké branky?

49:25
    Oba celky hrají zodpovědně ze zajištěné obrany.

48:46
    S hostujícím brankářem to vypadá dobře a zdá se, že bude pokračovat ve hře.

48:46
    Ze střední vzdálenosti vypálil Bláha. Klestil vyrazil kotouč, ale po zásahu zůstává ležet na ledové ploše.

47:26
    Nahození jednoho z domácích hráčů kryje brankář Tábora. Domácí získali útočné pásmo, kde se bude vhazovat.

46:07
    Z levé strany vypálil golfovým úderem Tomáš Šťastný, jehož pokus vyrazil Klestil do bezpečí.

45:18
    Hamerský nahazoval kotouč do útočné třetiny. Domácí se tam dlouho neohřáli.

43:42
    K odraženému kotouči se dostal Jan Boháč, který nepropálil z prostoru mezi kruhy Neužila.

42:33
    Kohouti zatlačili domácí hráče, ale k bezprostřednímu ohrožení domácí branky se nedostali.

41:48
    Dnešní utkání sleduje 1073 diváků.

40:55
    Jakub Neužil vytáhl semafor proti střele Boháče. Diváci jeho zákrok ocenili potleskem.

40:46
    Nepřesná přihrávka hostů končí na zakázaném uvolnění.

40:32
    Klestil musel jít na zem po akci domácích. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

40:01

Druhá třetina je již historií. Branky jsme se nedočkali. Sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém budou rozhodovat malé chyby. Největší šanci měli domácí v podobě samostatného nájezdu, který byl nařízen po faulu na Bláhu. Sám Bláha se rozjel k trestnému střílení, ale trefil pouze levou tyč hostující svatyně.

40:00

39:25
    Fořt jel s Jirků dva na jednoho. Prvně jmenovaný se snažil přihrát na Tomáše Jirku, ovšem hostující bek kotouč vypíchl.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:20
    Branka za Klestilem byla vychýlena ze svého standardního postavení. Vhazovat se bude po pravé ruce hostující gólmana.

37:55
    Martin Klement je vyloučen na dvě minuty za krosček. Hosté budou hrát v početní převaze před koncem druhé třetiny.

37:22
    Hlaváč skvěle zakročil proti hostujícímu Seidlovi, který by jel sám na branku domácích.

36:27
    Tomáš Bláha dopravil kotouč do branky Tábora. Rozhodčí okamžitě rozpažil a branku pro hru vysokou holí neuznal.

36:05
    Domácí se provinili zakázaným uvolněním.

35:35
    Bláha se dral skrze obránce do zakončení. Ti mu nakonec kotouč vypíchli a hosté šli do protiútoku.

34:48
    Ránu Hamerského od modré zastavil Černý svou výstrojí.

33:48
    Vlach je zpět na ledě a domácí hrají v plném počtu.

33:35
    Neužil kryje pokus od modré čáry a nechává přerušit hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

33:04
    Tábor hraje v plném počtu a začíná jim zkrácená přesilová hra.

32:25
    Hosté hrají v útočném pásmu, ale k ohrožení Neužilovy branky se nedostal.

31:48
    Síly na ledě se vyrovnají. Daniel Vlach si jde odsedět dvě minuty za hákování.

31:32
    Matějka tečoval střelu před brankou, která skončila pouze vedle branky Tábora.

31:04
    Vrchlabí bude hrát navíc přesilovou hru. Na dvě minuty si jde odpočinout za hákování hostující Patrik Zayml.

30:42
    Domácí hrají v plném počtu.

30:24
    Střela Kanova byla zablokována a domácí vyhodili kotouč ven z pásma.

29:35
    Další založení hostujícího útoku končí ofsajdem.

29:14
    Tábor mačkal domácí v pásmu. Ti se dostali do protiútoku, který zakončoval Filip. Toho vychytal dobrým zákrokem Tomáš Klestil.

28:42
    Martin Klement vyfasoval dvě minuty za hákování. Hosté si zahrají v početní převaze.

28:05
    Urban vypálil přes obránce a jeho střelu vyrazil hostující brankář hokejkou do rohu kluziště.

27:38
    Tomáš Bláha se rozjel k nájezdu a zvolil zakončení do forhendu. Svou střelou nastřelil levou tyč Klestilovy branky.

27:37
    Bylo nařízeno trestné střílení pro HC Stadion Vrchlabí, po faulu na Tomáše Bláhu.

27:04
    Tempo hry trošku opadlo a ani jeden z týmů se nemůže dostat do větších šancí.

26:30
    Kohouti mohli jít dva na jednoho, ale celá akce končí zdviženou paží rozhodčího – ofsajd.

25:47
    Zayml byl příliš rychlý a dostal se do postavení mimo hru.

25:06
    Domácí se ubránili a Hamerský se ihned zapojuje do hry.

24:16
    Táboru se přesilová hra příliš nedaří, kotouč je opět ve středním pásmu.

23:29
    Martin Filip vyhodil kotouč za branku hostů a obranná čtveřice šla vystřídat.

23:06
    Výhodu přesilové hry si vydobyli hosté. Hamerský je vyloučen za podražení.

22:52
    Kohouti poslali kotouč na zakázané uvolnění.

22:28
    Domácí přesilovou hru nevyužili. Havran je zpět na ledě a hraje se v plném počtu na obou stranách.

22:15
    Domácí jsou ve svém obranném pásmu a Neužil musel likvidovat pokus jednoho z hostujících hráčů.

21:54
    Tábor vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

21:32
    Jakubec se dostal na pravé straně k dorážce. S tou si Klestil poradil a vyrazil kotouč mimo branku.

20:43
    Hosté hrají ve čtyřech.

20:28
    Tábor jde do tří! Vyloučen je Havran za hákování. Domácí budou hrát 15 vteřin dvojnásobnou přesilovou hru a poté bude následovat klasická přesilovka.

20:01

První dvacetiminutovka je již minulostí. Domácí si vypracovali v první části více šancí. Jednu z nich využil Jiří Jakubec, který poslal ve čtvrté minutě domácí do vedení. Kohouti dostali šanci v podobě přesilové hry a tu také využili. Po krásné kombinaci se prosadil hostující Radek Seidl. Do druhé třetiny tak půjdeme za vyrovnaného stavu.

20:00

19:27
    Patrik Lenoch střílel zády k brance, kterou minul o pár centimetrů.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:43
    Domácí budou mít výhodu přesilové hry. Jan Kanov je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

17:59
    Kohouti sehráli přesilovou hru na výbornou. Marcel Dvořák nahrával na levou stranu na volného RADKA SEIDLA, který vyrovnává střelou do prázdné branky. Asistence: Marcel Dvořák, Martin Havran.

17:26
    Kotouti si zahrají také přesilovou hru. Na dvě minuty si odchází odpočinout Ondřej Hamerský, který je vyloučen za držení.

16:48
    Na druhé straně dostal nabito Jan Kanov, jehož střela tahem skončila na výstroji Neužila.

16:31
    Jiří Jebavý vyslal projektil na branku Klestila. Ten byl ovšem pozorný a kotouč schoval v lapačce.

15:28
    Domácí přišli díky nepřesné přihrávce o pásmo.

14:36
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po pravé ruce domácího brankáře.

14:11
    Mezi obránci se prodral Seidl, jehož rána skončila vysoko nad brankou, kterou střeží Neužil.

13:16
    Tomáš Klestil raději přikryl kotouč v lapačce před dotírajícími hráči Stadionu.

13:08
    Hosté hrají v plném počtu.

12:19
    Domácí mají drtivý tlak, na jehož konci byl pokus Lenocha, Klestil ovšem skvěle zasáhl proti střele domácího obránce.

11:54
    Ránu Hamerského tečoval před brankou Lenoch, ale kotouč skončil v rohu kluziště.

11:28
    Hostujícím obráncům se podařilo vyhodit kotouč za branku domácích.

11:08
    Je tu první vyloučení dnešního utkání. Hosté jdou do čtyř. Za hákování je vyloučen Dominik Barbora.

10:33
    Na druhé straně musel být v pozoru domácí gólman. Hokejisté Tábora se tlačili do brankoviště domácích.

10:14
    Rána Matějky skončila pouze na plexisklu za brankou Tábora.

09:49
    Kadavý má kotouč ve svém obranném pásmu a rozjíždí další útok domácího mužstva.

09:19
    Střelu Šimáka z levé strany kryje bez větších problémů Neužil.

08:42
    Před Klestila se dostal Urban, který se střelou z otočky neprosadil.

08:03
    Jeden z hostujících hráčů minul střelou tahem odkrytou klec domácích.

07:33
    Hráči Vrchlabí jsou nadále aktivnější a kotouč svému soupeři příliš nepůjčují.

06:34
    Na utkání zavítala také bývalá opora Stadionu Vrchlabí. Martin Svoboda, nyní hrající za Hvězdu Praha, si udělal čas a přišel se podívat na své bývalé spoluhráče.

05:56
    Fořt našel v úniku volného Tomáše Jirků, který nezpracoval kotouč ideálně a puk skončil v rohu kluziště. Domácí jsou při chuti.

05:37

05:03
    Šťastného pokus zastavil hostující gólman, kotouč byl před prázdnou brankou, ovšem k dorážce se nedostal Bláha, který byl tísněn obráncem.

04:07
    Matějka vystřelil tvrdě z levé strany, jehož pokus vyrazil Klestil. K následné dorážce se nedostal Tomáš Bláha.

03:34
    Filipova formace motala hlavy hostům a je z toho vedoucí branka. Ke kotouči se dostal JIŘÍ JAKUBEC, který se trefil přesně nad Klestilův beton. Asistence: Patrik Lenoch, Daniel Vlach.

02:54
    Urban hledal před brankou volného Fořta, kterému ujel kotouč a ze šance nebylo nic.

02:21
    Domácí se dostali do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

01:54
    Domácí se usadili v pásmu, kde se dostal mezi kruhy k zakončení Šťastný, ale mířil pouze do Klestila.

01:17
    Jakub Neužil si pokryl svou levou tyč, kde raději ukryl kotouč v lapačce a nechal přerušit hru.

00:53
    Domácí vyhodili kotouč do středního pásma, kde ho mají na svých hokejkách hráči Tábora.

00:34
    Hosté se dostali do útočného pásma, kde se usadili a kombinují.

00:01

Obě mužstva jsou nastoupena na modrých čárách a za malý okamžik budeme svědky úvodního vhazování dnešního utkání.

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Teichman) – Hamerský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Klement, Hlaváč, Petráček, Skočovský – Jakubec "C", Filip, Vlach, Bláha, Šťastný, Matějka, Urban, Jirků, Fořt, Oppelt, Marks
    Trenér: Josef Řeháček

Hockey Club Tábor: Klestil (Panec) – Havran, Černý, Kříž, Kanov, Heršálek, Hlaveš, Dvořák – Kellner, Mrkvička, Seidl, Krätzer, Boháč, Mařík, Barbora, Zayml, Březina, Šimák
    Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Krob – Špringl st., Špringl ml..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 4. Jakubec (Lenoch, Vlach), 51. Fořt (Urban), 61. Vlach (Filip) – 18. Seidl (Dvořák, Havran), 59. Mařík (Boháč)

HC Tábor: Klestil (Panec) – Havran, Černý, Kříž, Kanov, Heršálek, Hlaveš, Dvořák – Kellner, Mrkvička, Seidl, Krätzer, Boháč, Mařík, Barbora, Zayml, Březina, Šimák

Rozhodčí: Krob – Špringl st., Špringl ml.