SK Karviná – Poruba 2011 2:8 (kon.) | Řisuty – Nymburk 4:5 (po pr.) | Nový Jičín – Přerov 2:5 (kon.)
Technika Brno – SHK Hodonín 4:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 5:4 (kon.) | Opava – Břeclav 0:1 (kon.)
Sokolov – Pelhřimov 7:6 (po pr.) | Bílina – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:1 (kon.)
Jablonec n/N – Kolín 3:2 (po pr.) | Trutnov – Klatovy 4:3 (kon.) | Kobra – Děčín 6:3 (kon.)
Vrchlabí – Tábor 3:2 (po pr.)
HC Stadion Vrchlabí
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Tábor
Sobota 08.11.2014, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

52:54
    Domácí jdou do tří! Klement odchází na trestnou lavici za hákování. Hosté budou hrát dvacet vteřin přesilovou hru 5 na 3.

51:14
    Počet hráčů na ledě bude vyrovnán. Za sekání si jde odpočinout Ondřej Hamerský. Hrát se tedy bude 4 na 4.

50:35
    Vrchlabí si navíc zahraje přesilovou hru. Za nedovolené bránění usedá na trestnou lavici táborský David Kellner.

37:55
    Martin Klement je vyloučen na dvě minuty za krosček. Hosté budou hrát v početní převaze před koncem druhé třetiny.

31:48
    Síly na ledě se vyrovnají. Daniel Vlach si jde odsedět dvě minuty za hákování.

31:04
    Vrchlabí bude hrát navíc přesilovou hru. Na dvě minuty si jde odpočinout za hákování hostující Patrik Zayml.

28:42
    Martin Klement vyfasoval dvě minuty za hákování. Hosté si zahrají v početní převaze.

23:06
    Výhodu přesilové hry si vydobyli hosté. Hamerský je vyloučen za podražení.

20:28
    Tábor jde do tří! Vyloučen je Havran za hákování. Domácí budou hrát 15 vteřin dvojnásobnou přesilovou hru a poté bude následovat klasická přesilovka.

18:43
    Domácí budou mít výhodu přesilové hry. Jan Kanov je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

17:26
    Kotouti si zahrají také přesilovou hru. Na dvě minuty si odchází odpočinout Ondřej Hamerský, který je vyloučen za držení.

11:08
    Je tu první vyloučení dnešního utkání. Hosté jdou do čtyř. Za hákování je vyloučen Dominik Barbora.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 4. Jakubec (Lenoch, Vlach), 51. Fořt (Urban), 61. Vlach (Filip) – 18. Seidl (Dvořák, Havran), 59. Mařík (Boháč)

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Teichman) – Hamerský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Klement, Hlaváč, Petráček, Skočovský – Jakubec "C", Filip, Vlach, Bláha, Šťastný, Matějka, Urban, Jirků, Fořt, Oppelt, Marks
    Trenér: Josef Řeháček

HC Tábor: Klestil (Panec) – Havran, Černý, Kříž, Kanov, Heršálek, Hlaveš, Dvořák – Kellner, Mrkvička, Seidl, Krätzer, Boháč, Mařík, Barbora, Zayml, Březina, Šimák
    Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Krob – Špringl st., Špringl ml.