Vítkovice – Slavia | 3:2 (kon.) | | | Litvínov – Mountfield HK | 4:1 (kon.) | | | Liberec – Olomouc | 2:3 (kon.) |
K. Vary – Mladá Boleslav | 3:2 (po pr.) | | | Pardubice – Zlín | 6:2 (kon.) | | | Plzeň – Třinec | 5:2 (kon.) |
Chomutov – Motor ČB | 8:3 (kon.) | | | Benátky n/J – Jihlava | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Most – Třebíč | 0:1 (kon.) |
Kadaň – Havlíčkův Brod | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Havířov – Prostějov | 3:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Litoměřice | 2:3 (kon.) |
Kladno – Šumperk | 4:1 (kon.) |
NY Rangers – Pittsburgh | 5:0 (kon.) | | | Washington – Columbus | 4:2 (kon.) | | | New Jersey – Minnesota | 3:1 (kon.) |
NY Islanders – Colorado | 6:0 (kon.) | | | Montreal – Winnipeg | 3:0 (kon.) | | | Florida – San Jose | 4:1 (kon.) |
St. Louis – Buffalo | 6:1 (kon.) | | | Nashville – Edmonton | 3:2 (kon.) | | | Chicago – Tampa | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Arizona – Dallas | 3:4 (kon.) | | | Vancouver – Ottawa | 4:3 (po pr.) |
Chabarovsk – Jekatěrinburg | 0:1 (kon.) | | | Vladivostok – Kazaň | 1:5 (kon.) | | | Novosibirsk – Magnitogorsk | 4:1 (kon.) |
Barys – Soči | 5:4 (2:0 po s.n.) | | | Ufa – Omsk | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | CSKA Moskva – Jaroslavl | 3:2 (1:0 po s.n.) |
N.Novgorod – Atlant | 0:2 (kon.) | | | Jokerit – Minsk | 3:1 (kon.) | | | Petrohrad – Dynamo Moskva | 1:4 (kon.) |
HC Slovan – Záhřeb | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Přerov – Opava | 3:2 (kon.) | | | Břeclav – Val. Meziříčí | 4:3 (po pr.) | | | Frýdek-M. – Vsetín | 4:5 (kon.) |
SHK Hodonín – SK Karviná | 5:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – Nový Jičín | 0:1 (kon.) | | | Jablonec n/N – Sokolov | 3:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Sparta | 4:3 (2:0 po s.n.) |
Žilina – Nitra | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Trenčín – Skalica | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Martin – Banská Bystrica | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Zvolen – Poprad | 2:4 (kon.) | | | Piešťany – Košice | 2:3 (kon.) |
Michalovce – Bardejov | 5:3 (kon.) | | | Trnava – Detva | 2:1 (kon.) | | | Prievidza – Prešov | 0:6 (kon.) |
Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš | 3:1 (kon.) | | | SR 18 – Pov. Bystrica | 3:1 (kon.) | | | Senica – Topoľčany | 7:1 (kon.) |
Velká Bíteš – Kroměříž | 5:3 (kon.) | | | Šternberk – Uh. Hradiště | 7:5 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Dvůr Králové n. L. | 7:1 (kon.) |
N. Město n. M. – HC Jičín | 6:10 (kon.) | | | Nový Bydžov – Náchod | 3:4 (kon.) | | | Skuteč – Chrudim | 0:8 (kon.) |
Ledeč n. S. – ZH Pardubice | 7:5 (kon.) | | | Hlinsko – Polička | 2:1 (kon.) | | | Litomyšl – Choceň | 6:8 (kon.) |
Světlá nS – Chotěboř | 3:1 (kon.) | | | Nová Paka – Jaroměř | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Moravská Třebová – Česká Třebová | 3:2 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 8:2 (kon.) |
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3
(0:2, 0:1, 2:0)
HC Stadion Litoměřice
Barbora Wolfová
Branky a nahrávky:
43. Roubík (Tůma, Kolafa), 58. Merta (Pořický, Kloz) – 4. Procházka (Šulc, Bílek), 5. Jarůšek (Hašek, Míka), 22. Novák (Krstev, Kalla)
Rozhodčí: Jan Jílek – Václav Beneš, Martin Kreuzer
Diváci: 1631
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Petrásek (Volke) – Holomek, Kolafa, Vágner, Brož, Smetana, Černý "A", Zdvořáček – Rod, Roubík "A", Tůma – Pořický, Kloz "C", Baránek – Přeučil, Gengel, Merta – Kuchynka, Suchan, Markulinec
Náhradníci:
Trenér:
HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Král) – Krstev, Šulc "A", Plášil, Míka "A", Bílek, Špelda, Kolář, Málek – Procházka, Kalla, Bílek – Jarůšek, Hašek, Novák "C" – Schwamberger, Černoch, Doležal – Ondráček, Brandejský
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Král) – Krstev, Šulc "A", Plášil, Míka "A", Bílek, Špelda, Kolář, Málek – Procházka, Kalla, Bílek – Jarůšek, Hašek, Novák "C" – Schwamberger, Černoch, Doležal – Ondráček, Brandejský
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jan Jílek – Václav Beneš, Martin Kreuzer
Diváci: 1631
Domácím se zvyšují šance alespoň k vyrovnání. Pod lapačku propadl Přikrylovi puk, který poslal ráznou střelou DAVID MERTA. Asistence: Jakub Pořický, Jan Kloz.