Chabarovsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzněck – Kazaň 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 8:2 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:0 (kon.)
Riga – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Záhřeb – Viťaz 3:6 (kon.)
Jokerit Helsinky
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Neděle 16.11.2014, 15:00 • Hartwall-areena • KHL

Máme tu konec utkání, ve kterém nakonec vítězí domácí a to v poměru 2:1. Za domácí se trefili Koukal s Mäkim, za hosty pak pouze korigoval Nagy. Hrál se rychlý hokej, atmosféra na stadionu byla skvělá!

Statistiky po třetí třetině:
    Střely na branku: 22 – 22,
    vyhraná vhazování: 27 – 28,
    vyloučení v minutách: 10 – 8,
    nejvíce času na ledě strávil Michal Sersen (23:00)!

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a někdy opět na shledanou. (17:18:07)

Dnešní utkání sledovalo 9319 diváků.

60:00

59:40
    Ještě jedno vhazování před brankou Karlssona, jedna z posledních šancí pro hráče Slovanu ...

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá jedna minuta.

58:52
    Hosté to zkoušejí v šesti, branka Slovanu je prázdná.

58:52
    Oddechový čas pro hosty.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty a hostům se stále nedaří usadit se v útočném pásmu.

56:30
    Po nahození na branku Backlunda se bude vhazovat v obranném pásmu Slovanu a to je přesně to, co domácí potřebují. Totiž aby byl puk co nejdále od jejich branky.

55:40
    Vhazuje se opět před domácí brankou. Hostům se čas velmi rychle krátí. Dokáží vyrovnat?

54:20
    Omark se dokázal zbavit bránícího hráče a někde z mezikruží pálí do břevna hostující branky!

54:10
    Nyní se bojuje především ve středním pásmu. Oba týmy ví, že momentálně jde o hodně a navzájem si nic nedarují!

52:25
    V další šanci Slovanu se ocitl Jeglič, který se pokoušel dorazit puk, který poskakoval před domácím brankářem! Jeho pokus nakonec se štěstím likviduje Karlsson.

50:00
    A rázem máme zaděláno na drama! Do konce třetí třetiny zbývá zhruba deset minut a hosté prohrávají už jen o gól!

48:21
    NAGY - 2:1

48:21
    Slovan právě vstřelil branku!
    I hosté využívají jednu ze svých přesilových her! Sersen vyslal tvrdou střelu od modré, kterou LADISLAV NAGY dokázal tečovat a poslal puk pod víko Karlssonovi brány! Je to 2:1! Asistence: Michal Sersen, Ziga Jeglič.

46:44
    A je tu další šance pro hosty! Na trestnou lavici totiž usedne Petr Koukal, který si odpyká dvouminutový trest za hákování.

45:59
    Slovan vyslal další tvrdou střelu od modré! I s touto střelou si však Karlsson dokázal poradit.

Filip Langr

Branky a nahrávky: 30. Koukal (Omark, Moses), 39. Mäki (Gunderson, Kapanen) – 49. Nagy (Sersen, Jeglič)

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Jaakola, Ohtamaa, Korpikari, Todd, Gunderson, Lajunen – Mäki, Kapanen, Huhtala – Sallinen, Pöisty, Harju – Moses, Koukal, Omark – Ben-Amor Semir, Rita, Hahl
    HC Slovan Bratislava: Backlund (Janus) – Sersen, Mihálik, Baranka, Brejčák, Luza, Sigalet, Štajnoch – Surový, Bartovič, Vondrka – Růžička, Nedorost, Netík – Jeglič, Tičar, Nagy – Lunter, Rachůnek, Bližňák

Rozhodčí: Oskirko, Hřibík – Palej, Sysujev