Chabarovsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzněck – Kazaň 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 8:2 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:0 (kon.)
Riga – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Záhřeb – Viťaz 3:6 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Neděle 16.11.2014, 15:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

S konstatováním, že Torpedo Nižnij Novgorod poráží na vlastním ledě Lokomotiv Jaroslavl poměrem 2:0 se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (17:18:46)

V oslabení: 0-0.

Je dobojováno. Torpedo Nižnij Novgorod bylo po dnešní zápas víceméně pořád o krůček lepší, vyjma pěti minut v polovině zápasu. Když se zdálo, že druhá třetina, stejně jako první, skončí bez gólu, srazil si jeden z hostujících hráčů přihrávku pronikajícího Vadima Krasnoslobodceva do vlastní klece. Hosté mohli vyrovnat čtyři minuty po začátku třetí třetiny, kdy se na Kasutina řítil Platt, ale blafákem do bekhendu jej nepřekonal. Naopak razítko na tři body pro Torpedo dal po chybě v rozehrávce hostí finský útočník Sakari Salminen.

60:00

59:47
    Pokus Koňkova z velkého úhlu neměl šanci na úspěch, celá střela byla spíše labutí písní všech dnešních střel Lokomotivu.

59:33
    Hostům utíká kotouč do středního pásma.

59:16
    Jaroslavl uzamkla svého soka před brankou, ale k vážnější střele se zatím nedostala.

59:02
    Curtis Sanford je na střídačce, Jaroslavl to zkusí v šesti!

59:02
    Oddechový čas také pro střídačku Lokomotivu Jaroslavl, zatímco Konovalenkovým palácem sportu probíhá mexická vlna.

58:35
    Nahození Jakovleva nebylo úspěšné, Nižnij Novgorod znovu posílá kotouč do středního pásma.

58:23
    Tím spíše, že se hraje za brankou Sanforda.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a troufám si tvrdit, že i celého zápasu.

57:47
    Po time-outu se Sanford vrací do své klece, Jaroslavl to zatím v šesti nezkusí.

57:47
    Zakázané uvolnění týmu z Nižného Novgorodu. Vypadá to, že domácí trenér si bude brát oddechový čas, což se právě nyní děje.

57:30
    To se povedlo až na modré číhajícímu Gorochovovi. Jeho tvrdý pokus končí na betonu Kasutina.

56:57
    Koňkov ve spolupráci s Galimovem zavezl puk do útočného pásma, jenže mezi kruhy se ke střele nedostal.

56:12
    Nebo dokonce sami zahrozí po rychlém útoku, jako to nyní předvedl Sakari Salminen. Křídlo prvního útoku vzalo odpovědnost na sebe a vypálilo z levé strany přesně do míst, kde stál připravený Sanford.

55:53
    Jednoduchá taktika zabírá. Když mají domácí puk a jsou v tísni, posílají ho do středního pásma.