sk Neděle 16.11.2014, 18:00MOL liga

To je odomňa na dnes všetko. Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (20:14:17)

Je koniec!
    Zámky to nakoniec zvládli a hoci stratili svoj dvojgólový náskok.
    Tak vedenie na ich stranu strhol v 3 tretine Marek Uram a zabezpečil tak hosťom tri body.

60:00

59:55
    Na odvolanie brankára sa už ale zrejme nezmôže a to znamená, že Zámky s najväčšou pravdepodobnosťou dnes získajú 3 body.

59:33
    Hra je teraz prerušená. Domáci tréner si vyžiadal oddychový čas.

58:57
    Debrecén hrá s piatimi hráčmi.

58:01
    Zámky hrajú presne to, čo im stačí!
    Do konca duelu zostávajú ešte 2 minúty.

56:56
    Sijka inkasuje 2 minúty za nedovolené bránenie. Toto je ideálna možnosť na rozhodnutie!

55:20
    Hostia sú na najlepšej ceste k trom bodom.
    Do konca stretnutia zostáva niečo menej, ako 5 minút a Zámky sú stále vo vedení o jeden gól.

52:03
    Zámkom to vyšlo a Čaládi je späť je na ihrisku!

50:02
    A ďalšie vylúčenie!
    Zámky si teraz budú musieť dávať pozor, aby neinkasovali, pretože na trestnú lavicu putuje Erik Čaládi.

48:23
    HC Nové Zámky dali gól!
    Zámky sa opäť dostávajú do vedenia!
    MAREK URAM strieľa tretí gól hostí a priblížil tak víťazstvo na ich stranu. Asistencia: Erik Čaládi.

46:42
    Barabás je na hracej ploche,

44:41
    2 minúty pre Barabása za sekanie.
    Začína tak početná výhoda Nových Zámkov.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Druhá tretina začne približne o 19:35.

Skončila sa nám druhá tretina. V nej hrali Zámky väčšinu času v oslabení, ale boli to práve oni, ktorí sa dokázali presadiť a vo vlastnom oslabení zvýšil Šiška.
    Domácim sa však podarilo na konci druhej tretiny za 34 sekúnd streliť hneď 2 góly a tak je po 40 minútach stav nerozhodný 2:2.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:08
    Debreceni HK dáva gól!
    Tak toto je naozaj neuveriteľný záver druhej tretiny! Debrecén vyrovnáva stav stretnutia behom 34 sekúnd! Strelcom vyrovnávajúceho gólu je Daniil Kaskov. Asistencia: Vitalii Sychov.

38:34
    A máme znížené! Domáci sa dostávajú do stretnutia a znižujú zásluhou ARTYOMA VASZJUNYINA. Asistrencia: László Sándor Barabás.

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 39. Vaszjunyin (Barabás), 40. Kaskov (Sychov) – 14. Podstavek (Uram, Čaládi), 29. Siška (Frolík, Faith), 49. Uram (Čaládi)

Debreceni HK: Borodin (Toke)- Emelianov, Csíki, Sadikov, Voronov, Prakab,Tokési, Okos- Konczei, Dancsfalvi, Sijka, Kaskov, Sychov, Hári, Berta, Vaszjunyin, Barabás
    HC MIKRON Nové Zámky: Krajčovič (Cikánek)- Šiška, Baron, Huba, Král, Leško, Hrudík, Ďuriš- Uram, Čaládi, Chrenko, Hurtaj, Frolík, Faith, Dubec Marek, Podstavek, Štefanka O., Púchovský, Domian

Rozhodčí: Beniač, Druga- Sipos, Berger