sk Neděle 16.11.2014, 18:00MOL liga

To je odomňa na dnes všetko. Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (20:14:17)

Je koniec!
    Zámky to nakoniec zvládli a hoci stratili svoj dvojgólový náskok.
    Tak vedenie na ich stranu strhol v 3 tretine Marek Uram a zabezpečil tak hosťom tri body.

60:00

59:55
    Na odvolanie brankára sa už ale zrejme nezmôže a to znamená, že Zámky s najväčšou pravdepodobnosťou dnes získajú 3 body.

59:33
    Hra je teraz prerušená. Domáci tréner si vyžiadal oddychový čas.

58:57
    Debrecén hrá s piatimi hráčmi.

58:01
    Zámky hrajú presne to, čo im stačí!
    Do konca duelu zostávajú ešte 2 minúty.

56:56
    Sijka inkasuje 2 minúty za nedovolené bránenie. Toto je ideálna možnosť na rozhodnutie!

55:20
    Hostia sú na najlepšej ceste k trom bodom.
    Do konca stretnutia zostáva niečo menej, ako 5 minút a Zámky sú stále vo vedení o jeden gól.

52:03
    Zámkom to vyšlo a Čaládi je späť je na ihrisku!

50:02
    A ďalšie vylúčenie!
    Zámky si teraz budú musieť dávať pozor, aby neinkasovali, pretože na trestnú lavicu putuje Erik Čaládi.

48:23
    HC Nové Zámky dali gól!
    Zámky sa opäť dostávajú do vedenia!
    MAREK URAM strieľa tretí gól hostí a priblížil tak víťazstvo na ich stranu. Asistencia: Erik Čaládi.

46:42
    Barabás je na hracej ploche,

44:41
    2 minúty pre Barabása za sekanie.
    Začína tak početná výhoda Nových Zámkov.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Druhá tretina začne približne o 19:35.

Skončila sa nám druhá tretina. V nej hrali Zámky väčšinu času v oslabení, ale boli to práve oni, ktorí sa dokázali presadiť a vo vlastnom oslabení zvýšil Šiška.
    Domácim sa však podarilo na konci druhej tretiny za 34 sekúnd streliť hneď 2 góly a tak je po 40 minútach stav nerozhodný 2:2.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:08
    Debreceni HK dáva gól!
    Tak toto je naozaj neuveriteľný záver druhej tretiny! Debrecén vyrovnáva stav stretnutia behom 34 sekúnd! Strelcom vyrovnávajúceho gólu je Daniil Kaskov. Asistencia: Vitalii Sychov.

38:34
    A máme znížené! Domáci sa dostávajú do stretnutia a znižujú zásluhou ARTYOMA VASZJUNYINA. Asistrencia: László Sándor Barabás.

37:37
    Král je na ľadovej ploche a Zámky tak prežili bez ujmy aj toto, v poradí šieste vylúčenie.

35:44

35:36
    Malú chvíľu sa nám bude hrať 4 na 4, pretože na trestnú lavicu putuje Král za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou. O 9 sekúnd sa však vráti vylúčený Dacsfalvi a začne sa početná výhoda Debrecénu.

33:43
    Prvé vylúčenie v tomto dejstve aj na strane domácich. Dancsfalvi inkasuje 2 minúty za hákovanie.

32:55
    Zámky hrajú s piatimi hráčmi.

30:54
    A ďalšie vylúčenie! V poradí tretie v druhej tretine.
    Ondrej Štefanka 2 minúty- podrazenie.

30:10
    Stretnutie sa nám prehuplo do svojej druhej polovice.
    Ja iba môžem konštatovať, že hoci si Zámky častejšie na trestnej lavici, ich hráči sú tí, ktorí sa doposiaľ zapísali do streleckej listiny.

29:36

28:40
    Hostia sa vo vlastnom oslabení dostávajú do vedenia o 2 góly! Strelcom gólu je MICHAL ŠIŠKA. Asistencie: Martin Frolík, Juraj Faith.

27:35
    Za hákovanie ide na trestnú lavicu ďalší hráč Nových Zámkov. Tentokrát je to Erik Čaládi.

23:18

22:35
    Ani táto početná výhoda sa Debrecénu príliš nedarí, do jej konca zostáva odohrať už iba pár sekúnd.

21:17
    Opäť vylúčenie!
    Za hákovanie putuje na trestnú lavicu hosťujúci Král.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Druhá tretina začne približne o 18:50.

Skončila sa nám prvá tretina. V nej sme videli 2 vylúčenia na oboch stranách. Čo je ale podstatné, na konci vylúčenia Sychova sa presadil Podstavek a otvoril tak skóre dnešného zápasu.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

18:58
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

18:01
    Zámky sa výborne bránia a do konca prvej časti zostáva odohrať ešte 2 minúty.

16:57
    A ďalšie vylúčenie. Tentokrát na strane hostí. Leško dostáva 2 minúty za podrazenie.

16:13
    Domáci hrajú s piatimi hráčmi.

14:12
    Za podrazenie putuje na trestnú lavicu hosťujúci Barabás.

13:31
    Hostia sa dostávajú do vedenia. Hoci ich presilovka sa skončila, tak hneď ako sa Sychov vrátil na ľadovú plochu strieľa ALBÍN PODSTAVEK úvodný gól dnešného stretnutia! Asistencie: Marek Uram, Erik Čaládi.

11:31
    Presilovku si zahrajú aj hostia. Sychov odchádza na trestnú lavicu za krosček.

11:01

10:10
    Domácim sa stále nedarí využiť presilovú hru. Do jej konca zostáva už iba niečo menej, ako 50 sekúnd.

09:00
    Za nedovolené bránenie putuje na trestnú lavicu Michal Šiška, bude to tak prvá presilová hra v dnešnom stretnutí.

05:10
    Stretnutie sa už prehuplo do šiestej minúty prvej tretiny. Na otvárací gól, ale na úvodný zápis do štatistík stále čakáme.

02:33
    Ďalšie dve by sme mohli označiť to. Že v zostave domácich chýba opora a jeden z najproduktívnejších hráčov Debrecénu Ladányi, ale aj na opačnej strane do stretnutia nezasiahol Štefanka, ktorý má podľa mojich informácií zlomenú ruku.

01:01
    Stretnutie sa začalo. Samotný zápas je poznačený viacerými zaujímavosťami, ako napríklad, že hosťujúci tréner Chlebec dal v bráne priestor mladučkému brankárovi Krajčovičovi.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Všetko by malo byť pripravené na úvodné vhadzovanie. Stretnutie by sa malo o malú chvíľu začať.

Úvodné zostavy:

Debreceni HK: Borodin (Toke)- Emelianov, Csíki, Sadikov, Voronov, Prakab,Tokési, Okos- Konczei, Dancsfalvi, Sijka, Kaskov, Sychov, Hári, Berta, Vaszjunyin, Barabás

Rozhodca: Beniač, Druga- Sipos, Berger.

NOVÉ ZÁMKY
    Domáci sú na tom podstatne lepšie. Aktuálne okupujú solídne 3. miesto no iba o bod za druhým Miškolcom. Celkovo sa im podarilo nazbierať 31 bodov.
    Posledné stretnutie bielo- zelení nezvládli zrovna najideálnejšie, keď práve s Miškolcom viedli už 5:2, ale nakoniec mu podľahli 5:6 po predĺžení.
    Forma Zámkov je ale podstatne lepšia, keďže z piatich zápasov dominovali v troch prípadoch

DEBRECENI
    Debrecín si ako nováčik v MOL lige nepočína vôbec zle. Zo 16 zápasov sa mu podarilo získať 20 bodov, čo ho radí na celkové 5. miesto. Posledné zápasy sa ale tomuto mužstvu príliš nedarí. Z 5 zápasov dokázal zvíťaziť iba v jednom stretnutí a to v poslednom s Brašovom 4:3 po nájazdoch. Vo zvyšných 4 prípadoch odchádzali jeho hráči z ľadu ako porazení.

Vítam Vás pri stretnutí nadnárodnej MOL ligy. Slovenský zástupca cestuje na svoje ďalšie stretnutie na ľad Debrecínu. Priblížme si v krátkosti, ako sú na tom obe mužstvá.

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 39. Vaszjunyin (Barabás), 40. Kaskov (Sychov) – 14. Podstavek (Uram, Čaládi), 29. Siška (Frolík, Faith), 49. Uram (Čaládi)

HC MIKRON Nové Zámky: Krajčovič (Cikánek)- Šiška, Baron, Huba, Král, Leško, Hrudík, Ďuriš- Uram, Čaládi, Chrenko, Hurtaj, Frolík, Faith, Dubec Marek, Podstavek, Štefanka O., Púchovský, Domian

Rozhodčí: Beniač, Druga- Sipos, Berger