Kometa Brno – Motor ČB 6:2 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 1:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Pardubice – Liberec 1:3 (kon.) | Havířov – Přerov 2:3 (2:3 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 16.11.2014, 12:30 • ČEZ Arena Pardubice. • ELIOD extraliga mladšího dorostu

To je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím, na počtenou. (14:40:16)

Tento zápas je již minulostí, přestože domácí dokázali zásluhou Merta vstřelit první branku, tak na víc se už nezmohli. Nejprve dvě minuty na to vyrovnal Šíp a v jednapadesáté minutě vstřelil rozhodující branku Chrtek. V poslední minutě ještě pojistil výhru svého celku Verbický.

60:00

59:06
    Liberec právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! DOMINIK VERBICKÝ dokázal na dvakrát dorazit kotouč za Vlka, čímž pojistil výhru svého celku. Asistence: Vratislav Kunst a Matěj Čermák.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:22
    Oba celky se přetahovaly o kotouč ve středním pásmu, nakonec ho dokázali získat hosté.

57:41
    Blümel sice vyhrál vhazování, ale kotouč zamířil až za bránu domácích.

57:31
    Mert pouze nahodil kotouč od červené čáry na gólmana, ten ho však raději nechal v lapačce a přerušil hru.

56:33
    Pardubicím se podařilo ubránit oslabení a mají tak ještě šanci na vyrovnání.

55:31
    Kunstův pokus od modré čáry letěl přímo na gólmana Vlka, který neměl problém ho zlikvidovat.

54:51
    Machala s Pochobradským jeli sami na jednoho obránce, jenže Pochobradskému se nepodařilo ideální zakončit, číž celá akce skončila.

54:33
    Jan Svatoš (PCE) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za hákování.

53:47
    Machalův tečovaný pokus si Novák pohlídal a vyrazil ho do rohu hřiště.

53:05
    Hosté hrají v plném počtu.

52:40
    Oddechový čas pro hosty.

52:38
    Po kombinaci domácích zkoušel vypálit Mert, jenže jeho rána byla sražena do ochranné sítě.

52:00
    Novák drží svůj tým nad vodou a likviduje jednu šanci Pardubic za druhou.

51:24
    Východočeši se usadili v útočné třetině a snaží se si připravit co nejlepší střeleckou pozici.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 35. Mert (Matýs) – 37. Šíp, 51. Chrtek (Čermák, Šíp), 60. Verbický (Kunst, Čermák)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Jánský) – Dubovči, Oliva, Rudy, Sýkora, Javůrek, Hrubý, Mert – Blümel, Matýs, Zahradník, Machala, Černý, Machač, Svatoš, Pochobradský, Hlaváček.
    Bílí Tygři Liberec: Novák (Hrstka) – Bednář, Krejsa, Turský, Kunst, Kotyza, Bálík, Šír, Šíp, Mocek, Charvát, Čermák, Verbický, Ira, Chrtek, Šafařovský.

Rozhodčí: Najman – Gregar, Špulák