Japonsko – Austrálie 2:1 (kon.) | Slovensko – Finsko 2:1 (kon.) | Bělorusko – Mexiko 3:2 (kon.)
Řecko – Srbsko 0:2 (kon.) | Slovinsko – Kolumbie 0:1 (kon.) | Rakousko – Brazílie 1:2 (kon.)
Rumunsko – Dánsko 2:0 (kon.) | Ukrajina – Litva 0:0 (kon.) | Maďarsko – Rusko 1:2 (kon.)
Irsko – USA 4:1 (kon.) | Itálie – Albánie 1:0 (kon.) | Polsko – Švýcarsko 2:2 (kon.)
Portugalsko – Argentina 1:0 (kon.) | Španělsko – Německo 0:1 (kon.) | Francie – Švédsko 1:0 (kon.)
Skotsko – Anglie 1:3 (kon.)
Slovensko
2:1 (2:1)
Finsko
Úterý 18.11.2014, 17:00 • Pod Dubňom • Reprezentační zápasy

To je pro tuto chvíli z mě strany vše a přeji hezký zbytek dnešního dne. (18:57:58)

Statistiky utkání:
    Střely celkem: 11 – 19.
    Držení míče: 47% – 53%.
    Rohové kopy: 4 – 8.

Je za námi dnešní přípravné utkání mezi Slovenskem a Finskem. Slovensko si připisuje již páté vítězství v řadě a dnes výsledkově potvrdilo papírové předpoklady. Samotné utkání začali Slováci ve velkém stylu a dá se říct, že právě úvod zápasu dal ráz utkání. V první minutě poslal domácí do vedení Hološko a do dvou brankového vedení poslal o šest minut později domácí Hamšík. Odpověď si připravili v první minutě nastavení hosté, když si střelu Arkivua odraženou o tyč vrátil do vlastní branky nechtěně Hubočan. I přes velké množství Finska ve druhé půlce se stav nezměnil, ale nutno říct, že dnešnímu utkání by jistě slušela remíza více, ale Finsko své šance promrhalo a tak odjíždí ze Slovenska s porážkou 2:1.

90+3

90+3
    Ďuriš si ještě chtěl vymodlit penaltu na Halstim, ale neúspěšně.

90+3
    Další rána za vápnem Miroslava Stocha tentokrát už mířila mezi tři tyče, ale pouze do středu branky, takže Hradecký v klidu zasáhl.

90+2
    Hämäläinen zůstává ležet ve vápně Slovenska po souboji s Ďuricou.

90+1
    Protiútok Stocha a Ďuriše zakončil prvně jmenovaný ranou za velkým vápnem pouze mimo branku.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

88
    Eremenko dlouhým pasem vysunul Lampiho a ten nasměroval centr na hlavu Hämäläinena, ale ten z pozice penalty minul branku svou hlavičkou.

87
    Teď už byl Uronen úspěšnější a vybojoval na Weissovi míč čistým způsobem.

85
    Kombinaci Weisse se Šventem ukončil Uronen pouze za cenu faulu a míč zůstane v moci Slovenska.

85
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Arkivuo, přichází Lampi.

84
    Rýsující se rychlý brejk Slováků pokazil nepřesným zpracováním Duda a ten Slováci musí kombinovat do formované obrany.

82
    Střídající Hämäläinen dostal krásný lob za obranu a ještě hledal ve vápně Sparva, ten se k míči dostal, ale trestuhodně na penaltě minul branku Jána Muchy.

81
    Stoch se snažil hned ukázat průnikem kolem pravé postranní lajny, ale o míč ho připravil Arkivuo.

80
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Šesták, přichází Stoch.

80
    Uronen rozehrál rohový kop velmi dobře a opět Tomáš Hubočan si málem srazil zády míč do vlastní sítě, ale Mucha byl připraven a míč chytá.