Japonsko – Austrálie 2:1 (kon.) | Slovensko – Finsko 2:1 (kon.) | Bělorusko – Mexiko 3:2 (kon.)
Řecko – Srbsko 0:2 (kon.) | Slovinsko – Kolumbie 0:1 (kon.) | Rakousko – Brazílie 1:2 (kon.)
Rumunsko – Dánsko 2:0 (kon.) | Ukrajina – Litva 0:0 (kon.) | Maďarsko – Rusko 1:2 (kon.)
Irsko – USA 4:1 (kon.) | Itálie – Albánie 1:0 (kon.) | Polsko – Švýcarsko 2:2 (kon.)
Portugalsko – Argentina 1:0 (kon.) | Španělsko – Německo 0:1 (kon.) | Francie – Švédsko 1:0 (kon.)
Skotsko – Anglie 1:3 (kon.)
Rumunsko
2:0 (0:0)
Dánsko
Úterý 18.11.2014, 19:30 • National Arena, Bukurešť • Reprezentační zápasy

Ode mě to bude pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dnešního večera, na počtenou! (21:27:34)

Statistiky
    Střely na branku: 3:2
    Střely mimo: 5:2
    Držení míče: 43% : 57%

Rumunsko si v přátelském utkání poradilo s Dánskem. Pohledný fotbal to ale moc nebyl, především tedy v první půli, která nabídla pouze neuznanou branku.

Vše změnila až druhá půle. Nejlepší období bylo k vidění mezi 53. a 60. minutou, kdy Rumuni zcela ovládli hřiště. Nejprve skóre zápasu otevřel po krásné přihrávce Chipciua Claudiu Keserü. O chvíli později měl obrovskou šanci Alexandru Maxim, míč ale poslal těsně vedle. Tentýž hráč měl příležitost i v 58. minutě, tentokráte ho ale vychytal brankář Andersen. Na co už dánský gólman nestačil, byla střela do šibenice a tedy druhý gól útočníka týmu Steaua Bukurešť (Keserüa) z 58. minuty. Ten tak těmito brankami rozhodl o dnešní výhře Rumunů 2:0.

90+4

90+4
    Zblokovaný centr Yuraryho Poulsena je to poslední, co se dnes stalo!

90+3
    Velmi dobře organizovaná obrana Rumunska si nyní poradila i s individuální akcí Larse Jacobsena.

90+3
    Střelu Bendtnera ale zblokoval Raţ, který tak napravil předchozí faul. Skvělá práce domácího hráče, jenž ani nestál ve zdi, ale pohotově vyběhl z obranného valu.

90+2
    Raţ fauloval Becha a bude z toho přímý kop z velmi dobré vzdálenosti, to je zřejmě poslední šance pro Dánsko s dnešním utkáním ještě něco udělat.

90+1
    Nyní o míč přišel Bech, který postupoval středem hřiště.

90+1
    Právě se nám rozběhlo tříminutové nastavení. Dánsko se stále snaží dostat přes "žlutou zeď", zatím je ale neúspěšné.

90
    V pokutovém území se k hlavičce chtěl dostat Yurary Poulsen, míč byl ale příliš vysoko.

89
    Protiútok Rumunska přinesl dvě šance. Nejdříve Chipciu centroval do vápna na Hobana, který se k hlavičce nedostal. K odraženému míči se propracoval Mihai Pintilii, ten ho ovšem napálil vedle branky a tak si Dánové mohli oddechnout.

88
    Nyní to poznal Yurary Poulsen, který přišel o balon a následně musel Würtz faulovat Bicfalviho.

87
    Rumunsko už se na útočné polovině ani nesnaží kombinovat, věnuje se spíše bránění, které se jim v dnešním zápase nesmírně daří.

86
    Snaha hostům rozhodně upřít nelze, momentálně se jim ale vůbec nedaří. Yurary Poulsen nyní nedosáhl na dlouhou přihrávku a vykopávat tak bude domácí brankář.

85
    Thomsen dnes po několikáté neodcentroval dobře, míč si ze vzduchu v pohodě sebral Pantilimon.

84
    Gardoş zblokoval přihrávku mířící do vápna, bude z toho rohový kop pro dánskou reprezentaci.

83
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Andrei Prepeliță, přichází Mihai Pintilii.