Japonsko – Austrálie 2:1 (kon.) | Slovensko – Finsko 2:1 (kon.) | Bělorusko – Mexiko 3:2 (kon.)
Řecko – Srbsko 0:2 (kon.) | Slovinsko – Kolumbie 0:1 (kon.) | Rakousko – Brazílie 1:2 (kon.)
Rumunsko – Dánsko 2:0 (kon.) | Ukrajina – Litva 0:0 (kon.) | Maďarsko – Rusko 1:2 (kon.)
Irsko – USA 4:1 (kon.) | Itálie – Albánie 1:0 (kon.) | Polsko – Švýcarsko 2:2 (kon.)
Portugalsko – Argentina 1:0 (kon.) | Španělsko – Německo 0:1 (kon.) | Francie – Švédsko 1:0 (kon.)
Skotsko – Anglie 1:3 (kon.)
Řecko
0:2 (0:0)
Srbsko
Úterý 18.11.2014, 18:00 • Perivolia Municipal Stadium, Chania • Reprezentační zápasy

Pro dnešek je to ode mne vše a někdy příště zase na shledanou. (20:06:48)

Zápas dnes zaslouženě vyhrávají hosté. Domácí se dnes nedostávali příliš do šancí a spíše vyčkávali na to co udělají hosté. Na první branku jsme si ale museli počkat až do druhého poločasu, když se přesně po hodině hry prosadil hlavičkou Petrovič, poté se v samém závěru prosadil krásnou střelou Gudelj a stanovil tak konečný výsledek 0:2.

Srbsko právě vstřelilo branku!
    Tak to byl nádherný gól! NEMANJA GUDELJ vystřelil z dobrých třiceti metrů a míč zaplaval přímo pod břevno, brankář Glykos zůstal jen nehybně stát na brankové čáře.

90
    V poslední minutě dostává žlutou kartu domácí hráč Christodoulopoulos.

89
    Hosté si ještě vystřídají. Ze hřiště odchází Maksimovič a místo na poslední minutky přepustí Mitrovičovi a ještě hřiště opustí Tošič a místo přenechává Rukavinovi.

87
    Žlutou kartu za tvrdý zákrok vyfasoval domácí hráč Maniatis.

86
    No a byla z toho obrovská šance. Míč na hlavu Kolovose poslal Gekas a ten jen o milimetry minul Stojkovičovu branku.

85
    Ale domácí ještě na konci zápasu budou mít velkou šanci z přímého kopu, když Lazovič fauloval blízko vápna jednoho z domácích hráčů.

84
    Diváci už pomalu začínají opouštět stadion, nejspíše už nevěří že by mohli Řekové s tímto výsledkem něco udělat v posledním pěti minutách.

83
    Domácí nyní rozehráli rohový kop, ke hlavičce se ale nedostal nikdo v modrém a Tomovič míč hlavičkuje pryč z vápna.

82
    Posledních osm minut si zahraje také Gudelj, který nahrazuje Petroviče.

81
    Právě se nám rozběhla poslední desetiminutovka tohoto zápasu.

80
    Řekové střídají už po šesté. Hřiště opouští Samaris a místo přenechává Mantalosovi.

79
    Bakakis se dostal za obranu a už postupoval sám na brankáře, ale byl mu odmáván a odpískán ofsajd.

78
    Hosté se nyní snaží spíše bránit než-li se snažit vstřelit ještě nějakou branku.

76
    Statistika faulů 14 – 18.

75
    Domácí se snaží, ale dělají hodně chyb ve svých přihrávkách a nedaří se jim vytvořit nějakou kloudnou akci.