NY Islanders – Tampa 5:2 (kon.) | Columbus – Detroit 0:5 (kon.) | Boston – St. Louis 2:0 (kon.)
Buffalo – San Jose 4:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:9 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 0:4 (kon.)
Winnipeg – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Carolina 4:6 (kon.) | Calgary – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.)
Arizona – Washington 1:2 (po pr.) | Los Angeles – Florida 5:2 (kon.)
Buffalo Sabres
4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
San Jose Sharks
Středa 19.11.2014, 01:30 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

55:16
    Ve stejném čase si ale hosté zahrají přesilovou hru, na dvě minuty za hákování vyloučen Tyler Myers.

29:28
    Teď už míří San Jose Sharks do přesilové hry, domácí Stafford podle hlavního rozhodčího nedovoleně bránil soupeře.

26:22
    San Jose si těsně po inkasovaném gólu málem zahrálo přesilovou hru a mělo šanci srovnat. Dvě minuty za vražení na hrazení pro Nikitu Zadorova ale doplní i trest Tommyho Wngelse.

22:20
    Vyostřená situace u domácí střídačky, po které se překvapivě bude vylučovat za úplně jiný přestupek než šarvátku. Hostující Matt Irwin dostává trest za vražení na hrazení.

18:44
    Ještě jedno vyloučení před koncem první části, do přesilové hry míří Žraloci. Torey Mitchell dostává od rozhodčího dvě minuty za hákování.

16:07
    Adam Burish jde ze strany San Jose odpykat dvě minuty za hákování, jeho barvy čekají nelehké dvě minuty kolem vlastní branky.

12:29
    Zároveň tedy sledujeme první vyloučení zápasu, Tyler Ennis inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění brankáře Grosenicka.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 26. Deslauriers (McCormick, Zadorov), 32. Gionta (Flynn, Myers), 40. Flynn (Gionta, Weber), 60. Gionta (Myers, Meszároš) – 31. Burns (Thornton, Couture)

Buffalo Sabres: Neuvirth (21. Enroth) – Myers, Strachan, Ristolainen, Zadorov, Meszároš, Weber – Ennis, Girgensons, Moulson – Gionta, Mitchlle, Flynn – Stafford, McCormick, Deslauriers – Stewart, Hodgson, Foligno
    San Jose Sharks: Grosenick – Burns, Mueller, Braun, Vlasic, Demers, Irwin – Hertl, Thornton, Pavelski – Kennedy, Couture, Marleau – Wingels, Sheppard, Nieto – Burish, Desjardins, Goodrow

Rozhodčí: Kozari, Morton – Brisebois, Devorski

Diváci: 17 435